[SH] NL10 QJs 2013 04 18

• Chymera
      Chymera
      Bronz
      Regisztrált: 2009.08.09, Hozzászólások: 2.531
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.10(BB) Replayer
      SB ($10)
      Hero ($14.29)
      UTG ($10.30)
      CO ($14.65)
      BTN ($9.90)

Dealt to Hero Q:club: J:club:

UTG raises to $0.30, fold, BTN calls $0.30, fold, Hero calls $0.20

FLOP ($0.95) J:spade: 6:club: Q:diamond:

Hero bets $0.68, UTG calls $0.68, BTN calls $0.68

TURN ($2.99) J:spade: 6:club: Q:diamond: A:club:

Hero checks, UTG checks, BTN checks

RIVER ($2.99) J:spade: 6:club: Q:diamond: A:club: T:spade:

Hero checks, UTG checks, BTN bets $1.45, Hero calls $1.45, UTG raises to $8.65, BTN calls $7.20, Hero folds

UTG shows Q:spade: K:club:
      (Pre 69%, Flop 80.3%, Turn 95.5%)

BTN shows K:diamond: 9:diamond:
      (Pre 31%, Flop 19.7%, Turn 4.5%)

UTG wins $10.38
      BTN wins $10.38

Ebbe a handbe elegge belebonyolodtam, a turn asz utan meg mar nem is tudtam mit csinaljak hogy jo legyen. Hogy kellett volna ezt megjatszani?

UTG:

BU:
  • 3 válasz
    • Clickbox
      Clickbox
      Bronz
      Regisztrált: 2010.08.03, Hozzászólások: 1.254
      Pre ez elég határeset call vs UTG raise, bár BTN elég loose és full stack, de nálam inkább fold, esetleg valueból lehetne sqzelni BTN-t, de ahhoz meg ennél lazább kéne legyen...

Flop mehet nagyobb lead még ennél valamivel, turn meg sucks, de így is bet/fold UTG ellen, BTN ellen meg tuti clear value van itt Qx-ek, meg random A-t eltaláló GS-ok ellen pl., de felszedhetett valami fd-t is. UTG ellen szerintem ch/foldolnám blank riveren, mert KQ már nem ad meg, AQ, AJ lejavult és a BTN fish miatt callozhatott is akár a turnön ezekkel, egyedül KQ/AK amiben lehetne érték (de WTSD+W$SD miatt amúgy lehet valami thin vbet lenne még). BTN ellen blanken mehet egy 3. bet is szerintem.

Ezen a riveren meg ch/fold, főleg így, hogy multiway is vagyunk. És reálisan nézve egészen biztos, hogy itt vagy jobb két pár vagy sor által verve vagyunk. A line alapján UTG-nél itt 100%-ban KQ van kb :D
    • jasonAK22
      jasonAK22
      Bronz
      Regisztrált: 2009.04.28, Hozzászólások: 1.672
      szia,

Talan ebben a szituacioban en pre squeeze vagy fold mellet dontottem volna mivel majd OOP jatszol es a handed sokszor lesz dominalva, a floppon bet, de a ch/r is jo dontes lehet.

Turn betnek tenyleg semmi ertelme mivel ha itt megad akkor nemhiszem hogy gyengebtol megadast kapnal. Egy blank riveren ch/c-t jatszanek de igy hogy a sor kiegeszulhetett ch/f.

udv jAK22,
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 19.145
      Sziasztok,

pre sqz nekem tetszene, fishel maradunk, reg elég sokat dob, range nagy részét szórni fogja... Fish callozhat rosszabbal jöhet value post, miénk kezdeményezés, etc...

postflop flop std bet, turnon x/f-en vagyok, UTG range itt nagyon megerősödött, amivel betelni fog 3way (ha csekkelsz) az mindig jobb mint a Tied...

Ha nagyobb fish lenne BU akkor vbetelnék ellene, UTG ellen meg nyilván ez nem lenne már vbet : (...

Riveren 3way betel bárki is, megnézve AFQ-kat, ez mindig Kx, nagyon sima dobás...

GL,
      L: