[SH] Nl2 At

• InezMuchez
      InezMuchez
      Bronz
      Regisztrált: 2011.11.10, Hozzászólások: 538
      Poker Stars, $0.01/$0.02 No Limit Hold'em Cash, 4 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

Hero (CO): $2 (100 bb)
      BTN: $2 (100 bb)
      SB: $1.20 (60 bb)
      BB: $2.07 (103.5 bb)

Preflop: Hero is CO with T A
      Hero raises to $0.08, 2 folds, BB raises to $0.16, Hero calls $0.08

Flop: ($0.33) A 5 T (2 players)
      BB bets $0.06, Hero calls $0.06

Turn: ($0.45) 8 (2 players)
      BB bets $0.06, Hero calls $0.06

River: ($0.57) K (2 players)
      BB bets $1.79, Hero calls $1.72 and is all-in

Hello!

BB 46/25 13 hand alatt

Pre: sima call.

Flop: Itt mit lehetne csinálni? Erős kéz jött le, de az emeléshez túl száraz a flop, viszont ilyen bettel a kassza sem épül.

Turn: Ettől a logikától a hajamat tudom tépni. De lehet itt még csak megadni, remélve, hogy river bet nagyobb lesz?

River: Az eddigi tétkörök alapján nem győzött meg, hogy egyáltalán Ax lenne nála, pláne erősebb. Sima call?
      Más: ha itt is 3bb-t nyit, itt már lehet emelni, vagy csak dobatjuk a kezeinek nagy részét?
  • 2 válasz
    • Chymera
      Chymera
      Bronz
      Regisztrált: 2009.08.09, Hozzászólások: 2.531
      En is igy jatszottam volna es riveren ha belehivja megint a 3 bb-t ott mar azt hiszem raiselnek. Ha arra all in megy akkor szerintem fold mert az vagy set vagy AK. De riverig maradtam volna ennel a line-nal, nem szeretnem dobatni a bloffjeit sem es gyengebb aszokkal is hivhat + lehet bebeszel maganak riveren egy herocallt is peldaul KK-val (ha a river nem K persze) mert pre minraiselt azt meg inkabb fishek szoktak.
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 19.156
      Sziasztok,

Preflop
      jó a line/játék.

Postflop
      Biztos, hogy nem így játszom...

Top2-nk van 3bet potban (kb nuts), azért csak építeni kellene a potot...

Flopon persze blöffölhet, de semmi read/információ nincs arról, hogy ha most megadunk, akkor turnon potolni fog, vagy riveren beblöfföli a stackjét (nekem nincs erről readem, és általában passzívak a játékosok, nagyon kevesen fogják komplett airrel bevágni a stacket...)

Szóval szerintem valuet vesztünk, másrészt húzhat drawra (Tx-nek 7 outja van, 4 out JQ, 3 out jobb Ax, 2 out szett)... Másrészt írtam nincs infórmáció, hogy betelni fog, blöffölni fog... Ellenben simán lehet pl KK-ja, QQ-ja, JJ-je gyenge Ax-e amivel potcontrollra megy, ne hagyjuk ezt Neki.

Raiselem már flopon, de legkésőbb turnon (ha normális fél potot elérő mérettel betelne, akkor nem lenne gond). Micron nem kell túlgondolni, ami gyengének tűnik az általában az is, ami meg erősnek az meg az.

GL,
      L.