[SH] NL50 JTs

• Somogyi0
      Somogyi0
      Ezüst
      Regisztrált: 2012.03.10, Hozzászólások: 861
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.50(BB) Replayer
      SB ($125)
      BB ($133)
      UTG ($145)
      CO ($129)
      Hero ($123)

BB antes $0.10
      UTG antes $0.10
      CO antes $0.10
      Hero antes $0.10
      SB antes $0.10

Dealt to Hero T:spade: J:spade:

UTG raises to $1.50, fold, Hero calls $1.50, fold, BB calls $1

FLOP ($5.25) 5:club: J:club: 2:heart:

BB checks, UTG checks, Hero bets $3, BB folds, UTG raises to $8.35, Hero raises to $17.50, UTG calls $9.15

TURN ($40.25) 5:club: J:club: 2:heart: J:heart:

UTG checks, Hero bets $20, UTG calls $20

RIVER ($80.25) 5:club: J:club: 2:heart: J:heart: 3:spade:

UTG checks, Hero checks

UTG:29/18 17 hand más stat nincs róla mikor játszotam még ennyi hand se volt róla.

Flop: ch/raise range pre agreszor ként elég blöff szagú vagy valami húzó.
      Ezért beteltem a turnön is hogy értéket nyerjek az esetleges húzóktól.
  • 2 válasz
    • wolv3rine
      wolv3rine
      Platina
      Regisztrált: 2008.03.06, Hozzászólások: 4.987
      Flop cB/Fold-on lennék ismeretlen ellen. Ha már blöffre tesszük, akkor szerintem a flop emelése után call és turn átértékelés.

Turn csak akkor hívnék, ha utána be is teszem, mivel a ch/R-után kb csak valami FD-t tudnék elképzelni nála (persze jobb Jx is elképzelhető, de azzal nagyon ritkán ch/R-elnek a flopon). Fulloktól meg ugye várnám, hogy folytassa a hívást amit elkezdett a flopon.

Így játszva a rivert nem tudom, mert túl sok rosszabb nem fog megadni, de néha lehet nála full, amivel lassított a turnon így inkább lepasszolnám mert nem látok benne értéket.
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Eredeti hozzászólás: wolv3rine
      Flop cB/Fold-on lennék ismeretlen ellen. Ha már blöffre tesszük, akkor szerintem a flop emelése után call és turn átértékelés.

Így játszva a rivert nem tudom, mert túl sok rosszabb nem fog megadni, de néha lehet nála full, amivel lassított a turnon így inkább lepasszolnám mert nem látok benne értéket.
      Szia!

Egyetértek. Ezzel a flop emeléssel (3bet) nagyon túljátszottuk a kezet. 246bb deepen ülünk! Éppen ezért, ha a turnön kapunk egy emelést, ott sem tehetjük be ismeretlen ellen.

üdv, pborisz