[SH] Nl50 Kq

• Somogyi0
      Somogyi0
      Arany
      Regisztrált: 2012.03.10, Hozzászólások: 862
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.50(BB) Replayer
      SB ($42.16)
      Hero ($52.36)
      UTG ($59.25)
      UTG+1 ($58.49)
      CO ($31.71)
      BTN ($41.12)

Dealt to Hero Q:heart: K:spade:

fold, fold, fold, BTN raises to $1, SB calls $0.75, Hero raises to $4, BTN calls $3, SB calls $3

FLOP ($12) K:heart: J:heart: 4:heart:

SB bets $6, Hero calls $6, BTN folds

TURN ($24) K:heart: J:heart: 4:heart: 5:spade:

SB bets $15, Hero folds

SB:30/5 20 hand donk 3 ból 1x WTSD 20(5)
      Turn cal mehetett volna?
  • 4 válasz
    • Csubakoppanny
      Csubakoppanny
      Bronz
      Regisztrált: 2010.12.14, Hozzászólások: 4.265
      Szerintem ekkora méretek mellett calldown, amíg nem jön :heart: (ott elgondolkodunk:D )
      Ez egy ilyen fishtől lehet ugyan úgy flösshúzó, KX/JX, mint set... de nyilván az előbbiek többször lesznek nála, illetve a nagy kezekkel nagyobbat donkolna szvsz. Flop flössel nyilván nem nagyon fog ilyet csinálni, még ha az nagyon gyenge is...
    • vanyas
      vanyas
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.18, Hozzászólások: 4.852
      flopp oké a call, turnon meg rátolnám, csomó A:heart: kombó lehet nála ami adni fodja, de lehet riverre feladja

Fish ellen gondolom ez vale squeeze volt nem? ez pedig egy jó flopp neked, nem értem miért akarsz dobni
    • wolv3rine
      wolv3rine
      Platina
      Regisztrált: 2008.03.06, Hozzászólások: 4.987
      Pre nagyobbat Sqz-elnék, mivel csak mR-elt BTN. 5$-t.

A flop emelésen gondolkodtam, mivel valószínű nálunk van a legjobb Top pár és a Fish berakhatja A :heart: -al, rosszabb Kx-el, OESD-vel. BTN sem tűnik 100-asnak a tört stack miatt (szóval akkor már 2 Fish van a potban). Kész flus-ök ellen is vannak outjaink, ahogyan setek ellen is, szóval én valószínű R/Broke-on lennék, hiszen BTN is simán ránktolhatja egy A :heart: -al. Azért emeltem pre, hogy egy hasonló boardon berakhassam, szóval itt az alkalom, ezért én nem lassítanék.

Így játszva turnon még mindig jobbnak látom az emelést, mint a callt. Megadna minden K8s+ (valszeg ezek ott lesznek nála), minden A :heart: x és QT is.
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Eredeti hozzászólás: wolv3rine
      Pre nagyobbat Sqz-elnék, mivel csak mR-elt BTN. 5$-t.

A flop emelésen gondolkodtam, mivel valószínű nálunk van a legjobb Top pár és a Fish berakhatja A :heart: -al, rosszabb Kx-el, OESD-vel. BTN sem tűnik 100-asnak a tört stack miatt (szóval akkor már 2 Fish van a potban). Kész flus-ök ellen is vannak outjaink, ahogyan setek ellen is, szóval én valószínű R/Broke-on lennék, hiszen BTN is simán ránktolhatja egy A :heart: -al. Azért emeltem pre, hogy egy hasonló boardon berakhassam, szóval itt az alkalom, ezért én nem lassítanék.

Így játszva turnon még mindig jobbnak látom az emelést, mint a callt. Megadna minden K8s+ (valszeg ezek ott lesznek nála), minden A :heart: x és QT is.
      Szia!

Tökéletesen egyetértek. Ez a flop nekünk teljesen jó arra, hogy a sqz után betegyük két gyenge ellenfél ellen.

üdv, pborisz