[SH] nl50 zoom JJ coldcall

• vanyas
      vanyas
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.18, Hozzászólások: 4.852
      Sziasztok!

villain: 18/16/ 3bet 7%, SB v BU 14%/ Folt to 4bet 100% (2)/
      -------cbet 3B pot 50% (4)/ turn 0% (1)/ AF 4,6, F-6,0, T-2,2, R-9,0/ WTSD 18%/ WonSD 71%/
      -------REG pot, flopp raise cbet statom van: 33% (9), ch/raise: 43% (7)

BU 18/13/ 500 hand/ Fold TO 3bet 94% !!

Elég lazán 3beteleht egy ilyen Buttont, megéri itt 4betelni a laza range ellen? Utána betenni elég kellemetlen lenne.

Postflop? Turnon lehetne bet/callozni? floppon szeret raiselgetni.

Gondoltam riveren megadok turn check után, de gyorsan tolta ezt a nagy betet

Poker Stars, $0.25/$0.50 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

BTN: $50 (100 bb)
      SB: $54.80 (109.6 bb)
      Hero (BB): $50 (100 bb)
      UTG: $101.47 (202.9 bb)
      MP: $50 (100 bb)
      CO: $77.91 (155.8 bb)

Preflop: Hero is BB with J J
      3 folds, BTN raises to $1.10, SB raises to $4, Hero calls $3.50, BTN folds

Flop: ($9.10) T 5 T (2 players)
      SB bets $4.50, Hero calls $4.50

Turn: ($18.10) 7 (2 players)
      SB checks, Hero checks

River: ($18.10) 4 (2 players)
      SB bets $13.50, Hero?
  • 4 válasz
    • wolv3rine
      wolv3rine
      Platina
      Regisztrált: 2008.03.06, Hozzászólások: 4.987
      Preflop 4B/Broke. Elég tágan 3betelhet SB, hogy hosszútávon +os legyen. Én nem szeretek 3betet coldcallozni.

Flop call. Turn bet/Fold és riveren chb lett volna a tervem. Ha kicsit jobban ismernénk és tudnám, hogy tudja mi az a barrel, akkor érdekesebb lenne, mert ugye akkor nem lehet nála A :heart: , K :heart: és a turn bettel csak jobb lapok adnának meg, persze védenénk a kezünket Ax, Kx, Qx lapoktól, ami azért nem hátrány. Én a turn bet/Fold-ot tartom jónak a védekezés miatt. Nem hiszem, hogy túl sok rosszabb lap megadna, vagy visszaemelne, de a range-e nagy %-ával simán dobhat és egy 2/3-as betet sima +EV-nek érzek. Mondjuk 12$ a 18$-ba vagyis 12$-t kockáztatunk 30$ megnyeréséhez. Ha jól számolom, olyan 35% FE kell és +EV. Ennél jóval többet dobhat.

Így játszva riveren dobnék. Bár eléggé agro az utoldó utcán, azt azért látni, hogy nem AIR-el teszi. A bet, ch, bet pedig erősen value line.
    • vanyas
      vanyas
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.18, Hozzászólások: 4.852
      látod milyen agressziv, nem veti meg a raiseket sem (igaz csak floppról van mintám erröl), szóval a bet/fold turn nekem nem tetszene. Ch/callozni meg AQ, AK, AJ kezekell egy :heart: al ugysem fog. Vagy ch/pushol vagy barellez velük

Igy játszva meg nekem sem igazán tetsziene a river call, talán egy kisebb betre lehetne?
    • wolv3rine
      wolv3rine
      Platina
      Regisztrált: 2008.03.06, Hozzászólások: 4.987
      Most, hogy így mondod eléggé elgondolkodtam mivel ch/R-elhetne value? Talán belerakhatunk pár Tx-et a kezébe, de ált. szerintem overpárok, Flush... mind hívna tovább a turnon. Ami ch/R-elhet az pár Overcard :heart: -el (és persze pár Tx), és talán ch/C-ra mehet pár overpárral :heart: -el. Szóval nem is tűnik annyira rossznak a bet/Call. Sőt, egyre szimpatikusabb.

Riveren talán 1/3potot még megadhatónak érzek, vagy kicsit fölötte.
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Szia!

A PF call nekem se nagyon tetszik. Simán 4betelnék és SB ellen beteszem, ha meg BU pushol, akkor dobok.

Postflop és is bet/callon lennék a turnön és utána chb river. Így játszva viszont river fold. Nem nagyon szoktak így blöffölni.

üdv, pborisz