[FR] AQs NL10

• Zsoooolti
      Zsoooolti
      Bronz
      Regisztrált: 2011.06.24, Hozzászólások: 708
      Sziasztok!
      Ez milyen játék volt részemről? (Gondolom sz_r, de turn-ön gondoltam még egy löketet elsütök flösshúzóval, a raise-call-ra meg volt odds-om. Vagy ilyen helyzetben FH-val turn-ön nagyobbat kellett volna betelnem?)

Köszi,

Zsoooolti

Villain (31 hand):
      VP / PFR / 3bet / Fold to 3bet / WTSD
      Flop Cbet / Fold to Flop Cbet / Fold to turn cbet

23/3/0,0/-/67
      100/0/0/100

Boss No-Limit Hold'em, $0.10 BB (6 handed) - Boss Converter Tool from http://www.flopturnriver.com

CO ($5.61)
      Button ($9.85)
      Hero (SB) ($11.42)
      BB ($11.77)
      UTG ($14.23)
      MP ($10.34)

Preflop: Hero is SB with A, Q
      UTG calls $0.10, MP calls $0.10, CO calls $0.10, 1 fold, Hero bets $0.75, 3 folds, CO calls $0.70

Flop: ($1.90) 4, K, 6 (2 players)
      Hero bets $1.42, CO calls $1.42

Turn: ($4.74) 5 (2 players)
      Hero bets $2, CO raises $3.39 (All-In), Hero calls $1.39

River: ($11.52) 4 (2 players, 1 all-in)

Total pot: $11.52

Results below:

Hero had A, Q (one pair, fours).
      CO had 9, 9 (two pair, nines and fours).
      Outcome: CO won $10.93
  • 3 válasz
    • Gyikostar
      Gyikostar
      Bronz
      Regisztrált: 2011.09.01, Hozzászólások: 656
      Flopon a Cb-et túl nagy, fél pot felett kicsivel elég hívni.

Itt szerintem Turn c/fold a játék 3bet call ranget flopon nem dobta turn sem fogja. 3 bet potban a second barrel nagyon drága rendes betsize-al ráadásul MSS az ellenfél, így Turn mindenképp pusholnod kéne.
    • fmobil
      fmobil
      Platina
      Regisztrált: 2010.02.20, Hozzászólások: 1.934
      A cbet tenyleg tul nagyra sikerult flopon, foleg h CO -nak ezzel a T pushsal latnoki kepessegeire is feny derult. Egyertelmuen nem kompetens az ellenfel. Flopon ha ugy van inkabb ch/r -elnek a nagy FE es EQ miatt. Ha mar cbet akkor kisebb es T ch/f szerintem is.

GL ;-)
    • novak53
      novak53
      Edző
      Edző
      Regisztrált: 2010.05.02, Hozzászólások: 7.073
      Szia!

Nekem tetszik így, azzal a különbséggel, hogy törnön inkább hívd be te a stackjét, így valószínűleg nagyobb dobási részesedést fogsz elérni. Általában a top párnál gyengébb lapokat el kell dobnia a törn betre, így mivel van némi FE-d, ezért ilyen erős lappal és kedvező stack-pot aránnyal a legjobb lépés a törn push (ellenfél stackjéhez viszonyítva).

A többiekkel ellentétben azt javaslom, hogy ha passzolsz, akkor az ellenfél nyitásmérete alapján dönts, hogy c/c vagy c/f, oddsok szerint értelemszerűen.

GL:
      novy