[SH] nl50 zoom A6o

• vanyas
      vanyas
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.18, Hozzászólások: 4.852
      Sziasztok!

villain: 25/21/ steal BU 74%/ Folt to 3bet BTN 80% (5)/ Foltocbet 3bet pot 33% (6)/ AF% 45%, 35%, 15%/ WTSD 23%/ WonSD 22%/ 330 hand

Rnegeteget lop, BU sokat dobál, szerintem insta profit a 3bet.

Postflop érdekes, igy hogy van egy párom ha betelek turnon dobatom az AQ, ATs, KQ szerü floatjait. Nem jobb egy ch/call? river AF%-je kicsi valoszinüleg feladná.

Barell jobb? vagy give up?

Poker Stars, $0.25/$0.50 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

BTN: $68.99 (138 bb)
      SB: $50 (100 bb)
      Hero (BB): $50.75 (101.5 bb)
      UTG: $62.69 (125.4 bb)
      MP: $50 (100 bb)
      CO: $57.61 (115.2 bb)

Preflop: Hero is BB with 6 A
      3 folds, BTN raises to $1.25, SB folds, Hero raises to $4.25, BTN calls $3

Flop: ($8.75) J 2 6 (2 players)
      Hero bets $4.50, BTN calls $4.50

Turn: ($17.75) 5 (2 players)
      Hero ?
  • 2 válasz
    • wolv3rine
      wolv3rine
      Platina
      Regisztrált: 2008.03.06, Hozzászólások: 4.987
      Kevés hand, nem tudhatjuk pontosan mennyit dobál. A6o-val szerintem tökéletes lett volna inkább egy call BB vs BTN. Offsuited lapokból nem 3betlnék csak max. broadway-eket. OP pedig különösen nem.

Nincs elég minta, hogy mennyit dobál cbetre. Így akár fel is lehetne adni, de ha folytatni szeretném, akkor mindenképpen a bet mellett vagyok, hiszen dobhat 77-TT, weak Jx, és ahogyan írod, AQ, AT, KQ is (ami persze betelhet is, de nem tudjuk mennyire agresszív és mennyit blöffölne ha passzolunk+77-TT is simán lepasszolhatja a riverig, közben meg simán dobna egy barrelre)
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Eredeti hozzászólás: wolv3rine
      Kevés hand, nem tudhatjuk pontosan mennyit dobál. A6o-val szerintem tökéletes lett volna inkább egy call BB vs BTN. Offsuited lapokból nem 3betlnék csak max. broadway-eket. OP pedig különösen nem.

Nincs elég minta, hogy mennyit dobál cbetre. Így akár fel is lehetne adni, de ha folytatni szeretném, akkor mindenképpen a bet mellett vagyok, hiszen dobhat 77-TT, weak Jx, és ahogyan írod, AQ, AT, KQ is (ami persze betelhet is, de nem tudjuk mennyire agresszív és mennyit blöffölne ha passzolunk+77-TT is simán lepasszolhatja a riverig, közben meg simán dobna egy barrelre)
      Szia!

Egyetértek. Az addig ok, hogy sokat dobált eddig 3betre, de akkor 3beteljünk valami olyan szeméttel, ami nem jó a megadásra és postflop se kerülhetünk vele nehéz helyzetbe. Az ilyen A6-A9 kezek egyébként is a legrosszabbak blöff 3betre.

üdv, pborisz