[SH] AKs vs 1010

• Jemappelle
      Jemappelle
      Bronz
      Regisztrált: 2008.04.13, Hozzászólások: 69
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Leosztás lejátszása

$0.02/$0.04 No-Limit Hold'em (6 handed)

Known players:
      BU:
      $2.57
      SB:
      $6.90
      BB:
      $6.03
      MP2:
      $10.13
      MP3:
      $3.94
      CO (Hero):
      $5.89

Preflop: Hero is CO with K, A.
      2 folds, Hero raises to $0.16, BU folds, SB raises to $0.56, BB folds, Hero calls $0.40.

Flop: ($1.16) T, 6, 7 (2 players)
      SB checks, Hero bets $0.83, SB calls $0.83.

Turn: ($2.82) A (2 players)
      SB checks, Hero bets $1.34, SB raises to $2.68, Hero raises to $4.50, SB calls $1.82.

River: ($11.82) K (2 players)

Final Pot: $11.82.
      Results follow:

SB shows three of a kind, tens(T T).
      Hero shows two pairs, aces and kings(K A).

SB wins with three of a kind, tens(T T).
  • 3 válasz
    • Jemappelle
      Jemappelle
      Bronz
      Regisztrált: 2008.04.13, Hozzászólások: 69
      Ennel ereztem a mai nap leginkabb, hogy esetleg valami mas line is szoba johetett volna. Most, hogy nezem azt hiszem preflop kellett volna kizarni a jatekbol, vagy legalabbis megprobalni.
      Most, hogy nezem egyre tobb hibat latok. Mar az is szokatlan, hogy nem cbetel, hiszen csak megast kapott. De gondoltam itt megnezem milyen eros a keze, ha visszaemelt volna egyertelmuen dobok. A ket szin miatt nem gondoltam, hogy altatna a setjet, bar egy utcat meg adhatott nekem. A call is rendben volt nala, igy varhatta hatha javulok, szinnel pedig meg akar dobhatott is volna, de ugye nem jott, es amugy se hiszem, hogy dobott volna.

A turn az ami leginkabb erdekel, hogy itt mennyire volt helyes a jatekom. Lejott a vart lap, flopon nem mutatott nagy erot.
      Kb erre tettem, amivel igy jatszhatott: AA, TT, AQs+, AQo+. Az AAra nem lattam tul nagy eselyt.
      Ezekre illett volna ra a line-ja. A turnon a megadast nem lattam jonak, sok lap lehet kellemetlen, riveren, es valoszinuleg amugy is adnom kene. Inkabb az allint valasztottam. Ez helyes volt e? Gondolom a check/fold nem igazan opcionalis. Es bet/fold-ot se latom annak....

A vlaaszt elore koszonom.
    • Chymera
      Chymera
      Bronz
      Regisztrált: 2009.08.09, Hozzászólások: 2.531
      Pre akar be is teheted vagy 4betelhetsz ha nem tul feszesen 3betel. Flopon en feladnam, nincs semmink csak 2 overcard es ha nem indokolt akkor nem is cbetelnek.
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 19.144
      Sziasztok,

Nagyon érdekes hand. Köszi és azt is hogy ennyit írtál hozzá.

preflop én biztosan beteszem 70bb ellen, egyszerűen kötelező broked van egy ilyen szituban, simán dobhat néha és simán beteheti rosszabbal is pl AQ, AJ, KQ...
      postflop AK-val lehet chb-ni mivel túl jó hand, hogy úgymond blöffbe fordítsuk (valuet kevés handtől nyerünk és ha kapunk egy x/r-t az nagyon kellemetlen lenne). Legjobb air handünk van, tehát JQ, KQ, AQ, AJ-t crusholjuk (és tsait)
      turnon így játszva nem hiszem, hogy dobhatsz ilyen stack ellen, simán lehet AJ+ is akár, és nagyon jó az oddsod kétszer betelve : ( 100bb ellen biztosan dobnám a turnt mert nagyon slowplayelt hand a játéka : (

Egyébként ha megnézed, azaz beteszed stove-ba:
      {AA, TT, AQs+, AQo} egy ilyen range ellen is megvan az oddsod és néha lehet ez A:c2+ is azaz nut FD, amivel így játszik (vagy AJ)

GL,
      L.