[SH] NL5 - TT, pározódott board

• cseh
      cseh
      Bronz
      Regisztrált: 2009.06.18, Hozzászólások: 216
      PokerStars - $0.05 NL (6 max) - Holdem - 5 players
      Hand converted by PokerTracker 4

SB: $5.79
      Hero (BB): $14.62
      UTG: $8.11
      CO: $5.00
      BTN: $5.30

SB posts SB $0.02, Hero posts BB $0.05

Pre Flop: (pot: $0.07) Hero has T:club: T:diamond:

fold, CO raises to $0.15, fold, fold, Hero calls $0.10

Flop: ($0.32, 2 players) 5:spade: 2:diamond: 5:club:
      Hero bets $0.20, CO raises to $0.60, Hero calls $0.40

Turn: ($1.52, 2 players) Q:heart:
      Hero checks, CO bets $1.00, fold

CO = 22/17, 3bet: 3, F3bet: 67, cbet: 85, Fcbet: 0 (0/3), Tcbet: 25, Ftcbet: 0 (0/1), Afq: 50, WTSD: 16
      (148 hands)

1.Jó így postflop v már flop raisre fold?
      2. Így h bet/calloltam floppon és turnre 3,4,6,7,8 vagy 9 érkezett volna mi lenne a helyes játék turnön? bet/fold?
  • 2 válasz
    • Chymera
      Chymera
      Bronz
      Regisztrált: 2009.08.09, Hozzászólások: 2.531
      Ezen a flopon nincs ertelme donkolni. Nem reprezentalsz vele semmi eroset, huzod sem lehet (valoszinutlen, hogy 43-al adsz meg preflop). Igaz, hogy neha eldobatsz par overcardot de valoszinubb, hogy flopon meg azokkal is megadnak. Igy jatszva szerintem a raisere fold, mert ha nem broadway lap jon, akkor meg nagyon nehezen szabadulsz meg a kezedtol es csak jobbat fizetsz ki. Egy kisebb overparral, mondjuk 77, valoszinu hogy megad flopon. Ha kompetenseba akkor eszreveszi, hogy ez a flop donk zsebpar lesz es meg akar ki is bloffolhet egy turn passz utan amit read nelkul nem tudsz megadni. Szoval csak bonyolult helyzetek adodnak legtobbszor.
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 19.155
      Sziasztok,

Igen. Gondolj bele, fogsz itt preflop valaha is callozni JJ+al ( vagy 3beteled), a pre call ranged már capped. Postflop fogsz valaha is donkolni fullal, tripsel? (más kérdés, hogy mennyi trips kombináció van a pre call rangedben)

Pontosan úgyanígy játszanám ellened ezt airrel, mert tudom, hogy mindig gyenge kész kéz:
      {33,44,66-TT}... Persze nem tudsz calldownolni sem, mert nálam ott lehet minden erős kéz és engem eltalálhat egy Q, A, K turn vagy river. Nálad nem lehet ott túl sok erős kész kéz, és amivel callozol az is face up, és a donkod is, és A, K, Q sem fog nagyon segíteni, szóval elég rossz szituációba kevered Magad...

Ebből következtetve flopon a x/c a jó, és turnon is statoktól, barrelezési kedvtől, laptól, betsizetól függően x/c vagy x/f...

Gl,
      L.