[SH] NL25 QJo 3way

• wolv3rine
      wolv3rine
      Platina
      Regisztrált: 2008.03.06, Hozzászólások: 4.987
      Poker Stars, $0.10/$0.25 No Limit Hold'em Cash, 5 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

Hero (CO): $39.29 (157.2 bb)
      BTN: $30.24 (121 bb)
      SB: $56.23 (224.9 bb)
      BB: $27.74 (111 bb)
      MP: $48.07 (192.3 bb)

Preflop: Hero is CO with Q J
      MP folds, Hero raises to $0.62, BTN calls $0.62, SB folds, BB calls $0.37

Flop: ($1.96) 5 T J (3 players)
      BB checks, Hero bets $1.38, BTN calls $1.38, BB calls $1.38

Turn: ($6.10) 2 (3 players)
      BB checks, Hero bets $4.31, BTN calls $4.31, BB calls $4.31

River: ($19.03) 2 (3 players)
      BB checks, Hero checks, BTN bets $14, BB folds, Hero calls $14

Results:
      $47.03 pot ($2 rake)
      Final Board: 5 T J 2 2
      Hero mucked Q J and lost (-$20.31 net)
      BTN showed T T and won $45.03 ($24.72 net)
      BB mucked and lost (-$6.31 net)

BTN:100 hand: 56/34/0 agro Fish, AF:2,1(1/2,5/24), AFQ: 26/38/60, F2cB:33/50(2)/-, WTSD:24 W$SD:60

BB100 hand: 36/21/8 F2steal SB/BB: 33/25, F2cB:83/0(1)/-, AF:2,1, AFQ:42/18/20, WTSD:17

Eléggé kellemetlenül éreztem magam. Akármennyire nem szerettem volna duzzasztani a potot, Ők egyre csak megadtak. Jobb lapoktól elvártam volna egy visszaemelést. AJ, KJ pedig persze jobb, de nem hiszem, hogy át kellene állnom ch/C-ra. Vagy mégis?

Riveren nagyon gondolkodtam. AJ, KJ persze ver, vagy valami riverelt csoda, de annyira agresszívnak tűnt és a rengeteg busted draw miatt megadtam. 3way ugyan, de szerintem BTN is érezheti, hogy BB 2utca ch/C után nem lehet erős, és a passzom után már én sem, így nyugodtan betelhet a busted draw-ival. Rosszul gondolom?
  • 5 válasz
    • Csubakoppanny
      Csubakoppanny
      Bronz
      Regisztrált: 2010.12.14, Hozzászólások: 4.265
      Szerintem még eléggé torzak a statjai ahhoz, hogy "annyira aggresszívnak tűnjön".
      Én így konkrét readek nélkül dobnám első körben... szvsz a legtöbb fish azért nem annyira vagány, hogy bustedeket 3way meghúzza.
    • Csubakoppanny
      Csubakoppanny
      Bronz
      Viszont a címet megnézve már meg is kaptam a választ arra, amit levélben akartam kérdezni, hogy ezek szerint te is átugrottál starsra:D
      Hogyhogy? Én is pont ma kezdtem náluk "főállásban":)
    • wolv3rine
      wolv3rine
      Platina
      Regisztrált: 2008.03.06, Hozzászólások: 4.987
      Egy hónapja bepróbáltam, akkor kaptam egy szép kis pofont, de nem adom fel. Pár napja már nézelődtem NL10-en, mert a pacific-en képtelenség havi 100k handet letolni, de még az 50k is necces. Ahogyan beülök, a Fishek kiülnek. Vagy ha éppen kedvük van játszani, akkor 100% nem tudok rá pozira ülni. Kevés a gondolkodási idő, ebből kifolyólag olyan hibákat is vétek, amiket kicsit többet gondolkodva teljesen jól játszanék meg. Képtelenség note-olni, zavar hogy feldobálja a mások számára reserved seat-eket. Letoltam vagy 60-70k handet és a first deposit-on felül kaptam vagy 24$-nyi rakebacke-et. :rage: .... Soroljam még?

Szóval mivel a bwin végleg meghalt nem tudok jobbat. Olyan teremre van szükségem, ahol le tudok tolni 100k handet, lehet jegyzetelni, van gondolkodási idő és jó a szoftver. Ha akarok de. 10-kor, vagy hajnali 5-kor is be tudjak ülni játszani.... Szerintem egy ilyen terem van, az a stars. Vannak itt is nyerő regek, szóval remélem nem lesz gond. Még van 1 hónap a first depoból, addig vegyesen játszom, aztán ha minden jól megy maradok a starson.
    • Csubakoppanny
      Csubakoppanny
      Bronz
      Nos, hát köszönöm... ezzel megnyugtattál...
      Megnyugtattál azzal kapcsoaltban, hogy nem csak rinyálok, mint egy hülye picsa, hanem ezek a problémák sajnos tényleg ott vannak a 888-nál.
      Ugyan ezek miatt döntöttem én is a teremváltás mellett.
      Már egy ideje fantáziálgattam ezen, hogy végre véglegesen beköltözök a Starsra, de a tegnapi "reservedseat orgia" végleg kiverte a biztosítékot, így húztam a csíkot:D
      Sajnos a 888 nagyon nem reg/hosszútáv barát site. :f_frown:
      Sok sikert! :s_thumbsup:
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Szia!

A flop és turn cbet szerintem rendben van két fish ellen, hiszen elég sok húzó van kint és ők megadhatnak gyengébb Jx, Tx lapokkal is és még akár néhány pp-vel is. Riveren ilyen agressziót látva HU valószínűleg ch/c-oznék és igazából 3way is jó az a gondolatmenet amit írsz, hogy Te passzoltál, a másik se lehet erős ezért jó lehet neki blöffre a szitu. Az egyetlen probléma a betméret. Ilyen mérettel nem nagyon szoktak fishek BD-t blöffölni. Szóval erre én inkább dobtam volna.

üdv, pborisz