[SH] NL50 6 set

• Somogyi0
      Somogyi0
      Ezüst
      Regisztrált: 2012.03.10, Hozzászólások: 861
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.50(BB) Replayer
      Hero ($50.75)
      BB ($107)
      CO ($50)
      BTN ($50)

Dealt to Hero 6:diamond: 6:heart:

CO raises to $1.50, BTN calls $1.50, Hero calls $1.25, BB calls $1

FLOP ($6) 6:spade: 8:diamond: 9:club:

Hero checks, BB checks, CO checks, BTN bets $4, Hero calls $4, BB calls $4, CO folds

TURN ($18) 6:spade: 8:diamond: 9:club: J:heart:

Hero checks, BB checks, BTN bets $12, Hero

Itt jó a push? Vagy flopon be kell pakolni?
      BTN: egy jó reg 24/20 AF 2,4 AFreq 30 WTSD 27 W$sd 55 WWSF 43 Steal limped pot 10 40k hand
  • 5 válasz
    • wolv3rine
      wolv3rine
      Platina
      Regisztrált: 2008.03.06, Hozzászólások: 4.987
      Flopon leadelnék a 4way kassza miatt. Nem hiszem, hogy CO túl sokx folytatná. Nem írtál a többiekről semmit. Pl. van-e Fish, és ha igen akkor ki az? Ha pedig a leadre BTN visszaemel, na akkor az érdekes, mert akkor szerintem akár dobni is lehet.

A flop passz után nem ch/C-ra, hanem ch/R-re mentem volna, de a Donkot sokkal jobbnak érzem, mert rengeteget megtudhatunk az ellenfelek range-éről. A ch/R meg ugye csak olyan becsukom a szemem és reménykedek, hogy nincs senkinél jobb lap.

Így játszva turnon ch/Push-on vagyok. Úgyszint nem sokmindent tudunk az ellenfelek range-éről, de egyszerűen nem adhatunk szabad lapot. Itt már nem donkoltam volna.
    • Somogyi0
      Somogyi0
      Ezüst
      Regisztrált: 2012.03.10, Hozzászólások: 861
      Másik 2 is reg volt.
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Szia!

Ezen a flopon 4way én is inkább donkolnék és bizony ha valaki emel, az elég kellemetlen lenne. Szóval hacsak nem túl laza agresszív az ellenfél, akkor donk/fold lenne a játékom.
      Így játszva a flopon szerintem nem annyira rossz a call, mert ha ch/R-elünk, akkor arra kétlem, hogy rosszabb lap tovább jön.
      Turnön viszont már tetszene a ch/Push, mert gondolhatja azt BU egy két párral, hogy csak Tx-el akciózunk.

üdv, pborisz
    • lmr1983
      lmr1983
      Bronz
      Regisztrált: 2007.08.04, Hozzászólások: 1.717
      úgy is ok a turn check/push, hogy 3an néztünk turnt?

de gondolom ott is leginkább nem niteket c/relnél meg, hanem lagokat, vagy olyat aki összevissza catchel
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Eredeti hozzászólás: lmr1983
      úgy is ok a turn check/push, hogy 3an néztünk turnt?

de gondolom ott is leginkább nem niteket c/relnél meg, hanem lagokat, vagy olyat aki összevissza catchel
      pontosan