[SH] 99 Set BTN vs CO (2013.04.24)

• deadlift85
      deadlift85
      Bronz
      Regisztrált: 2012.04.13, Hozzászólások: 564
      Sziasztok!

Ellen:
      22/16/4 372 hand
      CO r1st 29
      fold23bet 59
      Flop cbet 56 (27)
      fold2 raise after cbet 0/3
      fold 2 turn bet 55% (11)
      River bet 30 (20)
      River donk nincs adat

AFQ 48-60-46
      WTSD 31 (64)
      Wonsd 65
      WWSF 47

Pre 3beteljük?

Flop turn STD?

TT-t be kelllene flopon tennie,de legkésöbb turnön és valószínúleg tudja,hogy nem sok gyenge kéz van nálam már turnön.
      BD flöss nem sok lesz sztem nála,talán ilyen JQ szerú ami OESD flopon és turnöl egy párt.
      8x se nagyon a range,talán a 78s,ami megszopatott :D

Ez lesz itt riveren két pár vagy gyengébb set?

PokerStars - $0.05 NL (6 max) - Holdem - 5 players
      Hand converted by PokerTracker 4

CO: $5.00
      Hero (BTN): $7.11
      SB: $5.48
      BB: $8.88
      UTG: $2.57

SB posts SB $0.02, BB posts BB $0.05

Pre Flop: (pot: $0.07) Hero has 9:diamond: 9:spade:

fold, CO raises to $0.15, Hero calls $0.15, fold, fold

Flop: ($0.37, 2 players) T:club: 9:club: 5:diamond:
      CO bets $0.26, Hero raises to $0.70, CO calls $0.44

Turn: ($1.77, 2 players) J:diamond:
      CO checks, Hero bets $1.20, CO calls $1.20

River: ($4.17, 2 players) 7:diamond:
      CO bets $2.95 and is all-in, Hero???
  • 3 válasz
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 19.145
      Szia,

én ezt pre nem 3betelném, túl sokat dob 3betre, túl keveset emel CO-ról, hogy ez túlságosan plusz EV legyen...
      postflop nagyobb raise a flopon, ez fontos! Így túl jó oddsokat adsz a drawknak, turnon szintén nagyobb bet... És gyűlölöm ezt a rivert, mert egyszerűen annyira kevés 8x van a rangeben hogy hihetetlen, csak A:c8, ha nyitná akkor K:c8, tehát ilyen FD + 8 lehetne a rangeben...

78 nem valószínű, mivel azzal szerintem turnon visszaemelne, csakúgy mint szett és két pár sem, nem fog így játszani egyikkel sem...

Sajnos egy két BD FD is ott lehet : ( pl... A:dT, K:dT, Q:dT(??)... J:dx-ek mivel lekerült a boardra nem nagyon lehetnek nála...

Elsőre callt mondtam volna futólag ránézve, de picit gondolkodtam rajta és micron szerintem nem fognak így blöffölni ez talán mindig flush... Az ellenfél sem néz ki egy maniacnak... --> dobás (de közelibb a betsizing miatt), ha nagyobb méreteket használsz, akkor call...

Megadtad?
      Kicsit HERO foldnak érzem...

GL.,
      L.
    • deadlift85
      deadlift85
      Bronz
      Regisztrált: 2012.04.13, Hozzászólások: 564
      Nagyon sokat gondolkoztam,de range-től függetlenül ez szerintem sem lesz soha blöff NL5-ön.
      Én még a QK színnel vagy anélkül is eltudom képzelni,mivel flopon nem dobott eddig az emelésre 3 ból egyszer sem és valóban nagyon kicsit emeltem.

Na de akkor felmerül a kérdés:

Ha flopon 1 dollárig emelek és adja.
      Turnön pot 2,33 és abba betelek 2 dollárt,akkor river 6.33 és ugyanígy borít,akkor mi a szitu?
      Mert megbeszéltük h ez nem lesz blöff és ráadásul nagyobb beteket adott tehát még jobban szűkül a range talán.

Igaz hogy 10 dollárba kell kb 1,8at adni,na de érted :D

Egyébként igen dobtam és fájt :D
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 19.145
      Megdicsérlek a fold miatt, szép munka:)

"Én még a QK színnel vagy anélkül is eltudom képzelni,mivel flopon nem dobott eddig az emelésre 3 ból egyszer sem és valóban nagyon kicsit emeltem."
      Igen, teljesen jogos, ez is abszolút a range része főleg Q:dK, de akár QK is GS + két over, fejembe is volt csak kihagytam, sorry : (

Hát olyan potoddsnál sztem calloznék, néha kitalálja két párral, toppárral (TJ, T9, Jx), néha blöff vagy elmegy az esze, nem hiszem, hogy tudnám dobni, de jóval nagyobbat hibázik Ő azzal hogy oddsok nélkül callozgat...

GL,
      L.