[SH] NL10 AJo [2013.04.25]

• Clickbox
      Clickbox
      Bronz
      Regisztrált: 2010.08.03, Hozzászólások: 1.254
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.10(BB) Replayer
      SB ($10.16)
      BB ($9.04)
      UTG ($10.18)
      Hero ($10)
      CO ($9.95)
      BTN ($9.79)

Dealt to Hero A:spade: J:heart:

fold, Hero raises to $0.30, fold, BTN calls $0.30, fold, BB calls $0.20

FLOP ($0.95) J:diamond: 5:heart: 8:club:

BB checks, Hero bets $0.73, BTN folds, BB calls $0.73

TURN ($2.41) J:diamond: 5:heart: 8:club: K:heart:

BB checks, Hero bets $1.40, BB calls $1.40

RIVER ($5.21) J:diamond: 5:heart: 8:club: K:heart: A:heart:

BB bets $3.23, Hero ?

BTN fish
      BB 45/33 34 hands
      30/11/57/25
      wtds 44% (9)
      wwsf 44%
      w$sd 50% (4)
      ftocb 25% (4)

Akkor valamivel kevesebb info volt, lazább volt pre.

Riveren gondolom dobni nem akarunk, kérdés, hogy ilyen J5, J8, KJ, K8, A8-ak ellen lenne-e value egy river pushban? Ugye itt kb kommitálva van, bármivel is csinálja ezt (hacsak nem totál air, amit kétlek), szóval dobni sosem fog nyilván, kérdés, hogy a river donk range ellen lesz-e 50% itt?
  • 5 válasz
    • CHaRoPiNHo
      CHaRoPiNHo
      Bronz
      Regisztrált: 2007.02.21, Hozzászólások: 135
      Szia!

Én ennyi hand-ből még nem feltételezném, hogy Jx, Kx handekkel megad BB... Mivel előtte egy fish megadott, preflop inkább tenném alacsony párra, vagy kapcsolódó lapokra.
      A set-et azért zárnám ki riveren, mert azzal turn-ön vissza emelne a sok húzó miatt.
      De el tudok képzelni 67h, 9Th, TQh, amivel +EQ-t kapott turn-ön, és mivel viszonylag keveset hívtál, sima call ilyen lappal.
      Itt elég erős lenne egy blöff donk, inkább értéknek tűnik, nem akar check back-et, mert sok húzó megérkezett.
      Mivel nem láttam, h korábban hogy játszott, te tudod mennyire agro, de értéket már akkor sem látok egy river push-ban. Amíg nincs több infóm én max megadnék.

üdv,
      CH
    • Clickbox
      Clickbox
      Bronz
      Azt nem írtam, és lehet így, hogy 45/33 lett a statja nem jött le, de az arc a játéka alapján szintén egy nagy fish volt, akkor még lazább statokkal.

Ja egyébként a river push nem merült volna fel bennem, ha úgy gondolom, hogy reg lesz az arc, csak azért kérdéses mert tök fish volt :) Amit akkor nem is számoltam, hogy valszeg egy-két bd flush is lesz nála :\

Turn amúgy mehetett volna nagyobb bet (bár mint sokszor írtam a kliensben ennél kisebb volt a pot valamivel, mint itt a historyban), de akkor azért hívtam kisebbet mert nem láttam olyan sok drawt kint, és 3way cbet után nem akartam, hogy valami gyenge random Jx megijedjen a turn K-n.

Pre viszont 4bb open kötelező lett volna itt
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 19.156
      Sziasztok,

Ha BB reg akkor már a river donkjára a call is picit kellemetlenebb...

Így hogy alig van róla infónk, de fishynek néz ki, QT odaért, backdoor flush odaér (ami simán lehet Nála), szettet simán játszhat így, szerintem csak callozok...

Ha több infóm lenne és agró lenne csinált volna ilyen linet etc, akkor felmerülhetne más, de így elég sok hand kiegészült és szerintem maximum A5, A8 (riverelt két pár) játszhat így, de abban sem vagyok biztos hogy mindig így játszik velük...

Onnantól hogy láttad J5,J8-al így játszani, nem lenne kérdés a push a következő szituban.

Mije volt?:)

GL,
      L.
    • Clickbox
      Clickbox
      Bronz
      BB is fish volt :)

Én akkor abból indultam ki, hogy ha 55/88 játszik így, akkor J5/J8 is játszhatna, és mivel abból több kombó van, így nem is kell olyan nagy%-ban így játszania velük mint a setekkel.

+KJ-t és A8-at vettem oda, a bd flushsel meg nem számoltam akkor :\ kevesebb idő volt átgondolni ugye...elég spew voltam ennyi infóból, mert pusholtam...

...és QT volt nála, természetesen :D
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 19.156
      A gondom az, hogy ilyen veszélyes boardon egy random fish nem biztos hogy bottom 2-vel így játszik, szóval nem a range miatt nem vettem oda J5,J8-at hanem szerintem ilyen erős linet A5, A8-al sem fog mindig meglépni : (

QT meg természetesen a range része (és rohadt sok kombó:16db van belőle :coolface:)

GL.