[SH] Nl10 QQ 27.04.2013

• jasonAK22
      jasonAK22
      Bronz
      Regisztrált: 2009.04.28, Hozzászólások: 1.672
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.10(BB) Replayer
      SB ($18.38)
      BB ($10)
      UTG ($10)
      CO ($13.74)
      Hero ($24.72)

Dealt to Hero Q:diamond: Q:spade:

fold, CO calls $0.10, Hero raises to $0.43, fold, fold, CO raises to $1.44, Hero raises to $3.46, CO calls $2.02

FLOP ($7.07) 8:spade: T:heart: T:spade:

CO checks, Hero bets $4.70, CO raises to $10.28 (AI), Hero ?

Flopon lehet b/f-t jatszani vagy inkabb c/c?

• 2 válasz
    • CHaRoPiNHo
      CHaRoPiNHo
      Bronz
      Regisztrált: 2007.02.21, Hozzászólások: 135
      Szia!

A statok alapján elég agrónak tűnik. Lehet azért is kapsz pre a 3b-edre egy szép 3x 4b-et. De ez szerintem így is eléggé leszűkíti a range-et QQ+ AK, esetleg JJ, AQs. Az ellenfél miatt és mert CO vs BTN én megadnám a 4b-et pre.
      A floppon pedig check raise-el, ez megint nagyon erős, szóval ennyiből én azt mondom KK,AA lehet nála, esetleg QQ, de ugye arra kevés az esély.
      Szóval pre adnám és floppon check behind, megpóbálnék elmenni olcsón mutatásig. Ha erősködik, akkor pedig fold.

üdv,
      CH
    • Csengele
      Csengele
      Black
      Regisztrált: 2007.07.31, Hozzászólások: 511
      Sziasztok,

Jó kis hand:)

Nagyon tetszik a pre játékod. Főleg az hogy std-től eltérően nagyobbat 4betelsz egy olyan ellen, aki nem dob se 3betre, se postflop, tehát nagyjából: sehol sem.

Postflop nekem a legjobban az tetszik, ha ilyen indukálóan, hihetetlenül picit betelsz, azt várnám ettől, hogy minden equityvel folytatja és minden blöffel ránk emel. A statjaiból egyértelműen látszik a hajlandóság arra, hogy ránkemeljen blöfföljön... FD és AA, KK, Tx ellen igazából mind1 mit játszunk, úgyis bekerül (4bet potban mindig), ezért most az lenne a fő cél, hogy amennyire lehet kiszélesítsük a broke ranget...

Soha nem dobnék:) Ha csekkelek, akkor is calldown, de szerintem ellen a kisbet/broke a legjobb játék, biztos vagyok hogy nagyon laza rangel fog tönkre menni ellenünk
      (x/r stat WWSF stat, wtsd stat, won at sd stat)

A betméret nálam 1.8$ lenne és any turnon push, ha csak adja (feltételezem, hogy ha adja, akkor van valami drawja vagy gyenge kész keze, ezért a pusht is adni fogja szerintem, air handektől várom a x/raiset...)

Csenge