[SH] NL10 AA 3b pot

• InezMuchez
      InezMuchez
      Bronz
      Regisztrált: 2011.11.10, Hozzászólások: 537
      IPoker, $0.05/$0.10 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

BTN: $17.68 (176.8 bb)
      SB: $10.31 (103.1 bb)
      BB: $10 (100 bb)
      UTG: $17.51 (175.1 bb)
      Hero (MP): $11.99 (119.9 bb)
      CO: $10.96 (109.6 bb)

Preflop: Hero is MP with A A
      UTG folds, Hero raises to $0.30, CO raises to $0.90, 3 folds, Hero calls $0.60

Flop: ($1.95) T 7 Q (2 players)
      Hero checks, CO checks

Turn: ($1.95) T (2 players)
      Hero bets $1.20, CO calls $1.20

River: ($4.35) 2 (2 players)
      Hero bets $2.50, CO raises to $5.92, Hero calls $3.42

Hello!

CO 14/11, 4,2 3bet, 82 hand

Jó a line? Riveren elégszer fog gyengébbet emelni?
  • 6 válasz
    • CHaRoPiNHo
      CHaRoPiNHo
      Bronz
      Regisztrált: 2007.02.21, Hozzászólások: 135
      Szia!

Bár viszonylag kevés a hand, de ebből egy feszesebb játékos látszik. Ha ilyen stattal CO-ról 3b-tel MP-t, akkor sokszor lesz QQ+, AK, tapasztalataim szerint. Szóval én inkább pre 4bet broke-ot játszanék. Ha meg adja a 4bet-et, nálunk lesz a kezdeményezés flop után.
      Így játszva a river már elég necces, mert egy turn call-river raise elég erős line. Ha belevesszük a range-be az AQs-t, akkor pedig flop cbet lenne a line. Szerintem legtöbbször erőset mutat ilyenkor.

üdv,
      CH
    • InezMuchez
      InezMuchez
      Bronz
      Regisztrált: 2011.11.10, Hozzászólások: 537
      Nem az volt nála, amit feltételezünk (QQ, AK). Én meg azt tapasztalom, hogy sok a blöff 3bet, amit meg nem akartam kizárni, ezért csak megadtam.
    • CHaRoPiNHo
      CHaRoPiNHo
      Bronz
      Igen, az lehet, h sok a 3b blöff, de a konkrét ellenfélről nincs ilyen adat, vagy esetleg te láthattad blöffölni, nem tudom. De amíg ismeretlenül így játszik én a korábbiakat feltételezem.
    • CHaRoPiNHo
      CHaRoPiNHo
      Bronz
      Ja, és azt nem tudom, h rólad milyen kép alakult ki. Esetleg láthatott dobni elölről 3b-re, vagy ilyesmi.
    • Clickbox
      Clickbox
      Bronz
      Regisztrált: 2010.08.03, Hozzászólások: 1.254
      Szerintem ez sima 4bet broke preflop, nem lesz elég széles a blöff 3bet range ilyen arcnál, és azzal sem lesz elég agro post, ahhoz, hogy jobb legyen a flat (+ post infod alig van kb...)

Akkor tetszene a flat ha mondjuk 10%+ 3betel és nagyon sokat dob 4betre + sok post infonk van, tehát jobban tudunk játszani ellene.

Így játszva ez elég monster line szerintem, de nem dobnám.
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 19.145
      Sziasztok,

Preflop
      CHaRoPiNHo-al értek egyet és természetesen így Click-el is... Nagyon sima 4bet/broke, tényleg nulla infónk van és ezen a limiten, még jócskán több a value 3bet mint a blöff, az ellen meg valuet veszítesz így:( És ha postflop kerül a sor és blöfföltek akkor is felmerül max egy cbetben a tudás, és minden turntől x/f-en vannak...

Postflop
      Mindig gondolkodjunk el, mi ellen cbetelünk, mit célzonk meg... A flop ch skálája vagy give up, vagy gyenge Qx, vagy kisebb pár, pl JJ, 99, 88 esetleg Tx...

Na most ezen range egy nagyobb betet nem igazán bír ki, ellenben néha lehet air is BD FD, 89, KJ amivel nem akar x/r-t kapni...

Nekem egy kis bet/call jobban tetszene mint ez a nagybet (kisbettel becélozzuk a kész range teljes százalékat és blöffölhet is), itt valszeg dobni kéne már túlsúlyban van a Tx, és nem hiszem, hogy ezt blöffből megcsinálja...

Azt lássuk be, hogy riveren a raise vagy Tx, vagy QQ (ritkán 77) vagy air (FD, AJ, KJ etc...), de mint írtam itt inkáb value ---> fold

GL,
      L.