[SH] SOS!!! Zsákutca!!! 2.kéz

• kaqtusz
      kaqtusz
      Bronz
      Regisztrált: 2011.02.02, Hozzászólások: 44
      Szevasztok.
      A következő leosztáshoz kérek utólagos segítséget:

2. Rendben van ez így?

Known Players:
      MP2: $1,93 - 39 bb
      MP3: $1,91 - 38 bb
      CO: $3,85 - 77 bb
      BU: $2,88 - 58 bb
      SB: $3,62 - 72 bb
      BB: $3,40 - 68 bb

0,02/0,05 No Limit Hold'em (6 Handed)
      Hand recorder for this hand:PokerStrategy.com SideKick 1.1.417.4

Preflop: Hero is MP2 with Q:heart: , Q:spade:
      SB posts small blind ($0,02), BB posts big blind ($0,05), Hero raises for $0,15, 2 folds, BU calls, SB folds, BB calls

Flop: ($0,47 - 9.40 bb) 9:club: , 7:heart: , 4:club: (3 Players)
      BB checks, Hero bets $0,47, BU calls, BB folds

Turn: ($1,41 - 28.20 bb) 2:spade: (2 Players)
      Hero bets $1,31, BU calls

River: ($4,03 - 80.60 bb) 3:club: (2 Players)

Köszönettel,
      kaqtusz
  • 2 válasz
    • Csengele
      Csengele
      Black
      Regisztrált: 2007.07.31, Hozzászólások: 511
      Üdv Kaqtusz újra a kézelemzőben;)

És ne haragudj, de meg kell, hogy kérjelek, hogy postold szét a leosztásaidat különböző threadekre... Ha gondolod, ugyanúgy be tudod linkelni a handeket egymáshoz pl. így

SOS!!! Zsákutca!!!

Első handedet mindenesetre leelemzem. Ellenfeled fishnek tűnik, mivel nem full stackel ül benn (94bb), nem full stack fishek ellen szerintem be lehet tenni a QQ-t preflop...

Nem tudom mennyi információd van a játékosról, de minden plusz információ természetesen módosíthatja ezt... Pl. keveset 3betel (2-3%, akkor már nem éri meg betenni).

Postflop jó a csekk, ezt a flopot szerintem a range nagyon nagy részével cbetelni fogja, ne vegyük el az air vagy gyenge handek elől a lehetőséget, hogy cbeteljenek...

Turnon jó a játékod. Ennyi információból inkább én underbetelnék egyet riveren, mivel ellenfelünk fishy, passzív, és attól tartok, hogy ha csekkelünk, akkor legtöbbször csak jobbal fog betelni : ( Gyenge Kx, JJ, random kisebb pártól várnék értéket, 1/4 pot kb tetszene.

Ha csekkelsz erre a betre én sem dobnék, hátha néha mégiscsak A:sx van Nála, amivel így játszott.... (Ismeretlenek ellen elég nehéz...) Ha fél pot környékén betel, akkor biztosan dobok, az szerintem nagyrészt Jx lenne...

Szia,
      Csenge
    • kaqtusz
      kaqtusz
      Bronz
      Regisztrált: 2011.02.02, Hozzászólások: 44
      Szia Csenge!

Köszönöm szépen az elemzést valamint az észrevételt is!
      Megpróbálom korrigálni.

kaqtusz