[SH] nl50 cbet?

• vanyas
      vanyas
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.18, Hozzászólások: 4.852
      Sziasztok!

CO 23/17/ 3bet 4%/ Fto cbet 62%/ 300 hand
      BU 29/20/ 3bet 11%/ SQ 13%/ Ftocbet 61%/ 400 hand

BU nyilván nem erös itt, mert jó lappal squeezelt volna.

Hasonló szitukban Ti cbeteltek? Blokkolunk egy Q-t, koraiból emeltünk meg 2 emberbe cbetelünk, elég nagy eröt mutatunk itt.

Poker Stars, $0.25/$0.50 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

BTN: $50.75 (101.5 bb)
      SB: $51.19 (102.4 bb)
      BB: $57.67 (115.3 bb)
      Hero (UTG): $50.75 (101.5 bb)
      MP: $17.66 (35.3 bb)
      CO: $119 (238 bb)

Preflop: Hero is UTG with Q J
      Hero raises to $1.50, MP folds, CO calls $1.50, BTN calls $1.50, 2 folds

Flop: ($5.25) Q K 2 (3 players)
      [color=red]Hero ?
  • 5 válasz
    • zbornaja
      zbornaja
      Bronz
      Regisztrált: 2009.03.24, Hozzászólások: 1.713
      hali,

en folytatnam, bar nem a legjobb board.

Mi utg emelunk, ilyenkor azert a regeknel kevesebb K magas lehet, CO-nal inkabb pp-k lesznek, azoknak meg nem jo board, te viszont hitelesen reppelhetsz eros kezet. (Co nal neha-neha lehet monster, ha sq-t akart indukalni, ill ha alapbol nem szokta 3betelni utgt)

BU nal pp-k es huzok is inkabb lehetnek.

60% korul dobnak, es azert van egy second parunk is.

ch nem igazan jo, mert huzok szabad lapot kapnak/elobb-utobb lemoveolnak ill ha vki elkezd betelni akkor az nagyon kellemetlen.
    • wolv3rine
      wolv3rine
      Platina
      Regisztrált: 2008.03.06, Hozzászólások: 4.987
      Én cB/Foldon lennék, és bárki ad meg szinte any turnon menne a barrel és lehet majdnem minden riveren be is tolnám. Ha mind2 megad a flopon, na akkor talán leállnék. Hmm.... nem, akkor sem állnék le és minden blank turnon tovább hívok. Abból indulnék ki, hogy az én range-em erős és 22, QQ, KQ lapoktól elvárnék egy emelést. Amivel szerintem csak megadnak, az ilyen JT, AK, AQ, AJ, AT talán FD-val....Szóval ami csak calloz az szerintem gyenge és a turn barrelre dobnia kell.
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Szia!

Mind a ketten nagyon jó dolgokat írtatok le. A kettőt összeboronálva egy kerek egész az elemzés :)

üdv, pborisz
    • vanyas
      vanyas
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.18, Hozzászólások: 4.852
      Eredeti hozzászólás: wolv3rine
      Én cB/Foldon lennék, és bárki ad meg szinte any turnon menne a barrel és lehet majdnem minden riveren be is tolnám. Ha mind2 megad a flopon, na akkor talán leállnék. Hmm.... nem, akkor sem állnék le és minden blank turnon tovább hívok. Abból indulnék ki, hogy az én range-em erős és 22, QQ, KQ lapoktól elvárnék egy emelést. Amivel szerintem csak megadnak, az ilyen JT, AK, AQ, AJ, AT talán FD-val....Szóval ami csak calloz az szerintem gyenge és a turn barrelre dobnia kell.
      riverre viszont rossz lesz a stack/pot arány. Ott ha turnon is adja akkor give up?
    • wolv3rine
      wolv3rine
      Platina
      Regisztrált: 2008.03.06, Hozzászólások: 4.987
      Miért lenne rossz?

Flop 4$ -al (13,25), 10-12$ turn bettel (33,25- 37,25), riverre kb pont potnyi stack és marad, ami egy elég jó FE.