[SH] Ha lejön a flöss

• Zsoooolti
      Zsoooolti
      Bronz
      Regisztrált: 2011.06.24, Hozzászólások: 708
      Ez jó volt így?

Köszi,
      Zsoooolti

Villain (76 hand):
      VP/PFR/3bet/F3bet/Call open/WTSD (when saw river)
      56/9/3,8/-/60/23

Postflop AF/Flop cbet/Flop fold to cbet/ Turn Fold to cbet
      0,9/0/45/20

Boss Media (IPN) No-Limit Hold'em, $0.04 BB (5 handed) - BossMedia Converter Tool from http://www.flopturnriver.com

UTG ($5.41)
      Hero (MP) ($4.17)
      Button ($0.95)
      SB ($1.05)
      BB ($4.76)

Preflop: Hero is MP with A, 9
      1 fold, Hero bets $0.16, 2 folds, BB calls $0.12

Flop: ($0.34) 4, J, 10 (2 players)
      BB checks, Hero bets $0.25, BB calls $0.25

Turn: ($0.84) A (2 players)
      BB checks, Hero bets $0.63, BB raises $1.26, Hero folds

Total pot: $2.10 | Rake: $0.21

Results below:

BB didn't show
      Outcome: BB won $1.89
  • 6 válasz
    • Cyby007
      Cyby007
      Bronz
      Regisztrált: 2009.08.16, Hozzászólások: 1.013
      Szia
      Én nem cbetelném flopot mivel ez a legrosszabb flop cbetre fish ellen.FD,OESD,Over handeket se fog elengedni még oop se,9se outunk.én probálnék olcsó SDhez jutni.
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 19.145
      Sziasztok,

Üdv Zsoooolti a kézelemzőben. Ha jól látom első postolt leosztásod. Remélem, jól fogod érezni Magad nálunk, sok aktív és jó játékos használja a micro kézelemzőt. Biztos vagyok benne, hogy ha rendszeresen fogod látogatni, akkor nagyon sokat fog fejlődni a játékod.

Handre térve
      első gondolatom nekem is az volt, hogy ne cbeteljünk egy ilyen fish ellen, mert eléggé összefüggő a board, és keveset dob, erre rájön, hogy a fold to cbete 0%
      (mekkora mintán 0%? ha 10 körüli mintán 0% vagy fölötte, akkor csak valueból érdemes ellene cbetelni, addig amíg nem tudjuk, hogy turnon vagy riveren már képes-e dobni...)
      turn std, biztos, hogy vbetelném Tx, Jx, 89 vagy rosszabb draw, vagy rosszabb kész kéz ellen, és jó a betfold, ott szerintem csak két pár+-t fog emelni, flush és QK is kiegészült.

Gl.,
      L.
    • Zsoooolti
      Zsoooolti
      Bronz
      Sziasztok!
      Bocsi, amiért be sem köszöntem, de fullringen már sokat elemeztettem és nem tudtam, hogy itt más lesz a kézelemző.
      Villain fold to cbetjét elnézhetted, 45%. Tudom, ez is elég alacsony, ezentúl ilyen alacsony érték mellett csak akkor cbetelek, ha minimum egy Q feljön a flopra (és max flösshúzó van).
      Egyébként 76 hand-em van villainről (ezt mindig odaírom zárójelben a statjai fölé).
      Az elemzést mindkettőtöknek köszönöm,
      üdv,
      Zsoooolti
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Semmi gond a köszönésért... A tartalom a lényeg;)

Ha megfigyeled:) , minden boardon más a kézelemző:)

Valóban elnéztem, 0% flop cbetje volt, és ezt az értéket néztem, de nyilván keveset is emel, passzív...

75 hand meg most már tiszta, esetleg ha ilyen 15 alatti értéked van valamilyik statisztikából, akkor odaszoktuk írni, hogy mennyi van belőle (zárójelben)

Valóban felesleges ilyen boardokat ennyire keveset dobo fishy emberek ellen cbetelni... Úgy tudsz ezen gondolkodni, hogy veszel egy call ranget (50-60% körülit) és megnézed ebből mely kezeket dobhatja a cbetedre, ha ezek több mint 40%-át adják a rangenek, akkor végülis van értelme 2/3-t cbetelni, de sztem itt nem lesz meg...

Üdv,
      L.
    • Zsoooolti
      Zsoooolti
      Bronz
      Ilyen tanító jellegű kézelemzést itt még soha nem kaptam, nagyon köszönöm :]
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Nagyon szívesen, ilyen visszajelzésekért éri meg igazán elemezni :)

Van egy progi, amivel tudsz játszani, hogy egyes rangek milyen százalékban (és hogyan találják el a boardot):
      flopzillának hívják, sajnos fizetős, de pár napig van trial talán 1 hétig...

És bocsi, hogy eltűntem pár napra, de sok egyéb jellegű munkám volt : (