[SH] nl50 jto

• 1Cranberries1
      1Cranberries1
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.26, Hozzászólások: 3.852
      http://pbrd.co/10NCaLL

jó volt így ellene?
      river vbet kell ezen a line-on?

IPoker, $0.25/$0.50 No Limit Hold'em Cash, 4 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $43.50 (87 bb)
      Hero (BB): $61.78 (123.6 bb)
      CO: $55.52 (111 bb)
      BTN: $41.13 (82.3 bb)

Preflop: Hero is BB with J T
      2 folds, SB raises to $1.50, Hero calls $1

Flop: ($3) 8 J J (2 players)
      SB bets $2.25, Hero calls $2.25

Turn: ($7.50) A (2 players)
      SB checks, Hero bets $5.62, SB raises to $12.18, Hero calls $6.56

River: ($31.86) 3 (2 players)
      SB checks, Hero bets $11.50, SB folds

Results:
      $31.86 pot ($1.59 rake)
      Final Board: 8 J J A 3
      SB mucked and lost (-$15.93 net)
      Hero mucked J T and won $30.27 ($14.34 net)
  • 5 válasz
    • wolv3rine
      wolv3rine
      Platina
      Regisztrált: 2008.03.06, Hozzászólások: 4.987
      Turn nem hívnék, hanem megpróbálnám olcsón terítésig vinni (a river agressziója pont jó lesz). Ha ott is passzol, akkor is lepasszolom, mert ilyen WTSD-vel nem sok megadást várnék rosszabb pároktól. ch/R-elget is, szóval nem akarnék belemenni. A turn bet/Call szerintem nagyon rossz, és a river bet is.
    • 1Cranberries1
      1Cranberries1
      Bronz
      Eredeti hozzászólás: wolv3rine
      A turn bet/Call szerintem nagyon rossz, és a river bet is.
      Légyszi írd le h miért, mert esküszöm fogalmam sincs.
    • bogec84
      bogec84
      HeadAdmin
      HeadAdmin
      Regisztrált: 2007.04.21, Hozzászólások: 27.355
      Sziasztok!

Ahogy nézem ez a srác csonka stackel ül benn, 34/17-et játszott eddig ~200 hand alatt, szóval szerintem nem regulár, így nem feltétlenül fog rangekben gondolkozni, vagy azon agyalni, hogy hol is áll Ax, 8x, 99-TT lapokkal vagy ilyenek.

Ha nincs semmije, akkor itt is c/F-ot fog játszani, és riveren is c/F-ot fog játszani, ha pedig van valamije, akkor egy utcát még biztosan megad. Amiatt inkább betelnék turnon, hogy a turn c/c range szélesebb lehet mint a river c/c range.

Turnon még adhat 8x 99-TT, egy csomó gyenge draw, mint pl QT-Q9, 97, T9o. Ugye meghiúsult húzóktól már nem kapunk értéket riveren, maximum herocall-t a maradék rangetől, aminek a gyengébb részét simán megölheti egy leeső K vagy éppen szín.

Szóval szerintem itt jó a turn bet értékért. Erre az emelésre pedig egyszerűen nem dobhatunk JX-et szerintem. Eleve azt várnám, hogy erősebb JX, A full, folytatja a betelést. Persze sosem lesz kényelmes, ha riveren pushol, mert egy bluffcatcherrel állunk majd ott.

Így, hogy passzol riveren kb erősebb hand sosem lesz nála, viszont át kell gondolni, hogy mitől várunk megadást, ha arra jutsz, hogy pl AX-el ő játszhat így, akkor be lehet próbálni.

Sok megadást tuti nem fogsz kapni.

Várjuk meg boriszt, kíváncsi vagyok mit az ő véleménye =)
    • 1Cranberries1
      1Cranberries1
      Bronz
      Átagyalva 1000ela handet, a river bet nekem is nagyon-nagyon vékonyka, valszeg felesleges, főleg h a wtsd-je nem 35+...

Na de tudjátok, szépíteni kell az a red line-t :D
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Eredeti hozzászólás: bogec84
      Sziasztok!

Ahogy nézem ez a srác csonka stackel ül benn, 34/17-et játszott eddig ~200 hand alatt, szóval szerintem nem regulár, így nem feltétlenül fog rangekben gondolkozni, vagy azon agyalni, hogy hol is áll Ax, 8x, 99-TT lapokkal vagy ilyenek.

Ha nincs semmije, akkor itt is c/F-ot fog játszani, és riveren is c/F-ot fog játszani, ha pedig van valamije, akkor egy utcát még biztosan megad. Amiatt inkább betelnék turnon, hogy a turn c/c range szélesebb lehet mint a river c/c range.

Turnon még adhat 8x 99-TT, egy csomó gyenge draw, mint pl QT-Q9, 97, T9o. Ugye meghiúsult húzóktól már nem kapunk értéket riveren, maximum herocall-t a maradék rangetől, aminek a gyengébb részét simán megölheti egy leeső K vagy éppen szín.

Szóval szerintem itt jó a turn bet értékért. Erre az emelésre pedig egyszerűen nem dobhatunk JX-et szerintem. Eleve azt várnám, hogy erősebb JX, A full, folytatja a betelést. Persze sosem lesz kényelmes, ha riveren pushol, mert egy bluffcatcherrel állunk majd ott.

Így, hogy passzol riveren kb erősebb hand sosem lesz nála, viszont át kell gondolni, hogy mitől várunk megadást, ha arra jutsz, hogy pl AX-el ő játszhat így, akkor be lehet próbálni.

Sok megadást tuti nem fogsz kapni.

Várjuk meg boriszt, kíváncsi vagyok mit az ő véleménye =)
      Szia!

Ehhez nem sok mit tudok hozzáfűzni, csak kiemeltem a lényeges részeket :) Tökéletesen egyetértek mindennel.
      A river döntés itt a legnehezebb egyébként és én úgy gondolom, hogy ott már nem lesz érték a betben egy ilyen arc ellen. Szóval ott már nem betelnék.

üdv, pborisz