[SH] NL10 AJo [2013.04.28]

• Clickbox
      Clickbox
      Bronz
      Regisztrált: 2010.08.03, Hozzászólások: 1.254
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.10(BB) Replayer
      SB ($7.58)
      BB ($10)
      UTG ($10)
      Hero ($10.80)
      CO ($11.06)
      BTN ($24.79)

Dealt to Hero J:diamond: A:spade:

fold, Hero raises to $0.40, fold, fold, fold, BB calls $0.30

FLOP ($0.85) J:spade: 8:club: 6:spade:

BB bets $0.70, Hero calls $0.70

TURN ($2.25) J:spade: 8:club: 6:spade: 2:spade:

BB bets $1.20, Hero calls $1.20

RIVER ($4.65) J:spade: 8:club: 6:spade: 2:spade: 6:club:

BB bets $3, Hero ?

29/25 29 hands
      Post info nincs.
  • 4 válasz
    • jasonAK22
      jasonAK22
      Bronz
      Regisztrált: 2009.04.28, Hozzászólások: 1.672
      Szia,

Villainok altalaban preflop OOP calloznak set mining-re. Eros handektol mint pl. JJ+, AK kapnad a 3Betet. Flop szettel pedig c/c es c/r jatszananak, igy semmi ertelme a donknak, talan TPWK-val csinalhatja ezt. Flop call okes szerintem, turn meg raise/broke.
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 19.156
      Sziasztok,

Szerintem meg simán lehet szett (elég sok weak reg így játsza meg), ez teljesen villian függő... Ugyanúgy lehet persze draw és gyenge kész kéz is...

Ha raiselünk turnon én nem hiszem hogy rosszabb valaha is kifizet (miután lejött a flush), kb csak flushbe, néha szettbe toljuk... Brutálisan túljátszuk a handünket...

A line std, river fold nálam... Egyszerűen egy hand van, ami így játszhat és verjük a 9T, amivel végig semiblöffölve donkol, de nem hiszem, hogy túl sok kombó lenne ebből a rangeben és azt sem, hogy végig blöffölne drawwal...

Ha fish lenne az ellenfél akkor snapcalldown, nem is kérdés, de regeknek itt elég szűk és erős a range (szett és flush és néha 9T, de nem viszik végig mindig : ( --->fold)

GL,
      L.
    • Clickbox
      Clickbox
      Bronz
      Regisztrált: 2010.08.03, Hozzászólások: 1.254
      Ja, ált eldobom az ilyet, mert 3 barrel air elég ritka...pont a river lap miatt adtam amúgy, mert így már csak JJ/66 1-1 kombó...de tény, hogy FD-kel nem számoltam akkor eléggé. Meg valszeg KJ pl nem fog így játszani...ill az már nem fog 3 barrelezni, szal jóval polarizáltabb a range itt mint akkor gonodltam...

Független ettől, szerintem olyan nagyon sok flush nincs itt nála (amiatt, hogy Js és As ugye elég sok suited bw handet blokkol, talán olyan lazán nem ad meg random sc-kel pre), szal én úgy számoltam akkor, hogy itt leginkább 88 ver. Nyilván ugye pont az is volt nála... :)
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 19.156
      Hát azért,

JJ, 88, 66

és KQs, KTs, QTs, 9Ts eléggé megvert...

És ha vágod nincs blöff range és KJ-vel meg nem betel, már akkor végképp nem versz semmit, ha csak 66 lehetne nála (1 kombó) amivel ver, de soha nem betel rosszabbat (és egy reg valóban nem fog) akkor megintcsak fold : )

Gl,
      L.