[SH] nl30 K5s bvb

• electrobox
      electrobox
      Arany
      Regisztrált: 2007.05.26, Hozzászólások: 391
      itt a flopon tudom, h nem tul +ev gs.ra huzni, de ha mar igy alakult, akkor itt a turnon/riveren mi lenne a jo jatek?
      inabb hagytam hadd lojon, de a riveren nagyon nehez call volt. ez a line lehet jo, vagy inkabb turn raise es riveren ujraertekelni?

ellenfel:

Ongame Network $0.15/$0.30 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 2196006
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

MP: $32.11
      CO: $10.20
      BTN: $36.34
      SB: $30.00
      Hero (BB): $59.37
      UTG: $28.22

Pre Flop: ($0.45) Hero is BB with K :spade: 5 :spade:
      4 folds, SB raises to $0.90, Hero calls $0.60

Flop: ($1.80) 6 :club: 8 :club: 4 :diamond: (2 players)
      SB bets $1.20, Hero calls $1.20

Turn: ($4.20) 7 :heart: (2 players)
      SB bets $3, Hero calls $3

River: ($10.20) 4 :club: (2 players)
      SB bets $7, Hero calls $7
  • 3 válasz
    • kacsa1st
      kacsa1st
      Ezüst
      Regisztrált: 2007.02.09, Hozzászólások: 11.551
      szia!

szerintem ez pont az a hand amit nem sajnálnék flopon raise foldolni (1OC+GS)!! turn ugyis 98%-ban fel kell adnod, ezért nem jó a call!

dobathatsz jobbat: 55,77,8x,6x
      rosszabb nem adja meg, de az is elég ha EQ-t dobatsz vele

igy turnön mindenképp raiselném!!
    • wolv3rine
      wolv3rine
      Platina
      Regisztrált: 2008.03.06, Hozzászólások: 4.987
      Ezzel a kézzel ellene pre 3beteltem volna, mivel postflop is agro, pre viszont dobál és nem 40% nem annyira széles, hogy K5s-el passzívan védekezzek.

Ha megadok flopon biztosan emelek, mert 1. sokat barrelezik, 2. ha ezen a boardon cbetel, akkor valószínűleg folytatni is fogja és nem túl sok turn segíthet rajtunk.

Flop megadás után turnon ugyancsak emelnék a setek/2párok ellen és védekeznék FD, 9x-ek ellen. Ha visszaemel be is teszem és reménykedek, hogy nincs nála jobb sor.

Riveren elég gáz a szitu, mert itt szerintem már a legjobb esetben is splitre adunk meg. Az meg ugye nem éppen jó dolog. Talán ha nem esett volna be a Flush, akkor megadnám, de így elég necces.
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Eredeti hozzászólás: wolv3rine
      Ezzel a kézzel ellene pre 3beteltem volna, mivel postflop is agro, pre viszont dobál és nem 40% nem annyira széles, hogy K5s-el passzívan védekezzek.

Ha megadok flopon biztosan emelek, mert 1. sokat barrelezik, 2. ha ezen a boardon cbetel, akkor valószínűleg folytatni is fogja és nem túl sok turn segíthet rajtunk.

Flop megadás után turnon ugyancsak emelnék a setek/2párok ellen és védekeznék FD, 9x-ek ellen. Ha visszaemel be is teszem és reménykedek, hogy nincs nála jobb sor.

Riveren elég gáz a szitu, mert itt szerintem már a legjobb esetben is splitre adunk meg. Az meg ugye nem éppen jó dolog. Talán ha nem esett volna be a Flush, akkor megadnám, de így elég necces.
      Szia!

Egyetértek és ezen a riveren dobnám. Flöss és full is ver most már.

üdv, pborisz