[FR] AJs 2pair flop vs Ismeretlen drawheavy boardon

• Malaky
      Malaky
      Bronz
      Regisztrált: 2008.07.25, Hozzászólások: 100
      Udvozletem,

Eljott az a pont mikor neki kene allni tanulni is ugyhogy mostantol ha nem para aktivan hasznalnam a kezelemzot.

Villain-rol mindossze 30 handem allt rendelkezesre igy a statok nem hiszem, hogy nagyon mervadoak lennenek de 2 handel ezelott adott vegig second parral 3 utcat.
      Flop call utan leginkabb par + FD-re raktam igy probaltam belole erteket nyerni, bar gondolom rosszul tettem. De sebaj. Azert vagyok itt, hogy fejlodjek es tanuljak a jobbaktol.

Elore is koszonom,
      Udv,
      Malaky

PokerStars - $0.05 NL (6 max) - Holdem - 4 players
      Hand converted by PokerTracker 4

BTN: $8.56 (VPIP: 30.00, PFR: 26.67, 3Bet Preflop: 25.00, Hands: 30)
      Hero (BB): $5.14

SB posts SB $0.02, Hero posts BB $0.05

Pre Flop: (pot: $0.07) Hero has A:spade: J:spade:

fold, BTN raises to $0.15, fold, Hero raises to $0.40, BTN calls $0.25

Flop: ($0.82, 2 players) A:club: J:club: K:diamond:
      Hero bets $0.60, BTN calls $0.60

Turn: ($2.02, 2 players) 2:diamond:
      Hero bets $1.50, BTN calls $1.50

River: ($5.02, 2 players) 8:spade:
      Hero bets $2.64 and is all-in, BTN calls $2.64

Hero shows A:spade: J:spade: (Two Pair, Aces and Jacks) (Pre 60%, Flop 17%, Turn 9%)
      BTN shows Q:club: T:club: (Straight, Ace High) (Pre 40%, Flop 83%, Turn 91%)
      BTN wins $9.87
  • 3 válasz
    • Malaky
      Malaky
      Bronz
      Es az elso kezemet nagy hirtelen sikerult rossz helyre posztolni. Megkernek egy moderatort, hogy amennyiben lehetseges torolje a posztot.

Elore is koszonom es elnezest a kellemetlensegekert!
    • novak53
      novak53
      Edző
      Edző
      Regisztrált: 2010.05.02, Hozzászólások: 7.070
      Szia!

Üdvözöllek a kézelemző részlegen, nyugodtan tegyél be minél több leosztást, igyekszünk majd segíteni. :f_thumbsup:

Preflop lehet 3betelni vakharcban, de akkor 0,5$-ig tenném OOP. Ugyanakkor a megadáson is el lehet gondolkodni.

3bet potban két párral teljesen jó ez a játék, a cél az all-in, ez sikerült is, de pont erősebbet mutatott, de sok gyengébb kéz lesz nála: AQ, AT, sőt a note birtokában még ennél jóval gyengébb lapok is. Jól játszottál, de a skálát ne csak pár + fd kezekre szűkítsd, simán lehet nála top pár, akár second pár, sőt QJ vagy JT kéz is.

Most látom, hogy kérted a topik törlését, na nem törlöm már azért ki, hátha olvasod itt is.

GL:
      novy
    • Malaky
      Malaky
      Bronz
      Koszonom Novy az elemzest, megfogadom tanacsaid.