[SH] AJs 2pair flop vs Ismeretlen drawheavy boardon

• Malaky
      Malaky
      Bronz
      Regisztrált: 2008.07.25, Hozzászólások: 100
      Udvozletem,

Eljott az a pont mikor neki kene allni tanulni is ugyhogy mostantol ha nem para aktivan hasznalnam a kezelemzot.

Villain-rol mindossze 30 handem allt rendelkezesre igy a statok nem hiszem, hogy nagyon mervadoak lennenek de 2 handel ezelott adott vegig second parral 3 utcat.
      Flop call utan leginkabb par + FD-re raktam igy probaltam belole erteket nyerni, bar gondolom rosszul tettem. De sebaj. Azert vagyok itt, hogy fejlodjek es tanuljak a jobbaktol.

Elore is koszonom,
      Udv,
      Malaky

PokerStars - $0.05 NL (6 max) - Holdem - 4 players
      Hand converted by PokerTracker 4

BTN: $8.56 (VPIP: 30.00, PFR: 26.67, 3Bet Preflop: 25.00, Hands: 30)
      Hero (BB): $5.14

SB posts SB $0.02, Hero posts BB $0.05

Pre Flop: (pot: $0.07) Hero has A:spade: J:spade:

fold, BTN raises to $0.15, fold, Hero raises to $0.40, BTN calls $0.25

Flop: ($0.82, 2 players) A:club: J:club: K:diamond:
      Hero bets $0.60, BTN calls $0.60

Turn: ($2.02, 2 players) 2:diamond:
      Hero bets $1.50, BTN calls $1.50

River: ($5.02, 2 players) 8:spade:
      Hero bets $2.64 and is all-in, BTN calls $2.64

Hero shows A:spade: J:spade: (Two Pair, Aces and Jacks) (Pre 60%, Flop 17%, Turn 9%)
      BTN shows Q:club: T:club: (Straight, Ace High) (Pre 40%, Flop 83%, Turn 91%)
      BTN wins $9.87
  • 3 válasz
    • deadlift85
      deadlift85
      Bronz
      Regisztrált: 2012.04.13, Hozzászólások: 564
      Szia
      Pre minimum 10 bb 3bet OOP
      Post meg en is beraknam bar valoban ezeregy kombo johet riverig,de ami ott megad az valoszinuleg ver igy ismeretlen ellen, na de 2nd ket part nehezen dobok 3 betbpotban :(
    • Malaky
      Malaky
      Bronz
      Regisztrált: 2008.07.25, Hozzászólások: 100
      Igen a 3bet OOP lehet kicsire sikerult de legkozelebb majd jobban odafigyelek ra.
      Range-nel pedig AK fix nem mert azzal 4bet ment volna IP tole.
      Par+Huzok akar meg KJ-t is el tudtam volna kepzelni de oszinten megmondva mindenre raktam csak Q10 re nem.
      Es teny 3bet potban en sem tudok dobni 2nd 2part.
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 19.156
      Sziasztok,

Üdv a fedélzeten Malaky... Ne viccelj, én nagyon örülök mindig, ha újak jönnek tanulni...

Biztosíthatlak, hogy mindenki jófej itt és sok segítőkész játékos van (akik ráadásul tudnak is;) ) Ha aktív leszel -mérget vehetsz rá- hogy fejlődni is fogsz;)

Handre térve
      preflop valóban 9-10bb a 3bet (openraise sizetól függően, meg skáládtól) de arra figyelj, hogy IP 3x meglegyen minimum (ha minraisel valaki, akkor több is) OOP meg 3,5x meglegyen (hogy ne adjunk túl jó oddsokat és túl jó kedvet callozni ellenünk)
      postflop teljesen std a line 3bet potban két pár az nuts, főleg ilyen readdel
      de 2 handel ezelott adott vegig second parral 3 utcat.
      Ha 3 utcát adott 3. párral, akkor nyilván minden Ax-el meg fog adni...

Arra figyelj pls, hogy turnon egy picit nagyobbat betelj, mert ott még van kinn draw (FD) amivel megadhat, és ugye ezekkel turnon már dobni fog (így hogy A lenne van így kevesebb flush draw kombináció lehet kinn, de azért még így is kinn lehet egy fish kézben olyan 5-8 kombó körül)...

River az előző érvek és readek (3. pár 3 utca call) miatt is sima push, Ax-et ott már soha nem fog dobni és ha nem akciózott előtte akkor feltételezheted hogy az esetek nagyon nagy részében elől vagy...

Jó szerencsét!;)
      LorD

u.i: Mostanában megszaparodtak a számomra tetszetős nickek:)