[SH] 05.01 nl16 AJ vs kis stack

• kacsa1st
      kacsa1st
      Ezüst
      Regisztrált: 2007.02.09, Hozzászólások: 11.550
      BU:

Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.16(BB) Replayer
      Hero ($17.59)
      BB ($8.60)
      UTG ($17.25)
      CO ($22.93)
      BTN ($9.10)

Dealt to Hero J:club: A:heart:

fold, fold, BTN calls $0.16, Hero raises to $0.64, fold, BTN calls $0.48

FLOP ($1.44) 4:heart: 7:heart: T:heart:

Hero bets $1.04, BTN calls $1.04

TURN ($3.52) 4:heart: 7:heart: T:heart: K:diamond:

Hero bets $2.16, BTN calls $2.16

RIVER ($7.84) 4:heart: 7:heart: T:heart: K:diamond: A:diamond:

Hero checks, BTN checks

BTN shows 8:heart: 8:diamond:
      (Pre 56%, Flop 50.5%, Turn 63.6%)

Hero shows J:club: A:heart:
      (Pre 44%, Flop 49.5%, Turn 36.4%)

Hero wins $7.49

jó turn barell? vagy a stack mérete miatt, jobb lenne ingyen kérni rivert, mert ha visszatolja, akkor nagyon hátul vagyok és pár+ draw-t lehet nem dob, tehát vmit be kell találnom!
  • 7 válasz
    • wolv3rine
      wolv3rine
      Platina
      Regisztrált: 2008.03.06, Hozzászólások: 4.987
      Én hívtam volna tovább, mégiscsak egy Fish és adhatja J, Q FD-val is (mondjuk elég sokat dobál, de tegyük hozzá, hogy van is miből), presze Tx-e is és turnolt Király párja is lehet a K:heart: miatt. Én még bőven látnék benne értéket és tegyük hozzá, hogy dobhat kisebb párokat :heart: -el (mint mondjuk ezt a 88-at, ezt már szerintem dobhatta volna).

Egy Fishtől elvárnám, hogy 2pár+, sorok, Flush-ök Donkol a riveren, a flop donk, river bet vs miss bet stat river ch/R is mind arra utal, hogy inkább Ő betel, minthogy ch/R-re menjen, ezért azt gondolnám, hogy jó vagyok és be is tenném azt a maradék 5$-t. Adhatja Kx, rosszabb Ász (AQ, AJ :heart: -el) és néha még Tx-is.
    • kacsa1st
      kacsa1st
      Ezüst
      én egy mezei kétpártól nem várnék el itt donkot, főleg passziv fishtől (vagyis a személyes tapasztalataim ezt mutatják)
      pont ezért nem mertem betelni, mert gyakran lehet nála KT,Ax kétpár
    • DarkAwi
      DarkAwi
      Bronz
      Regisztrált: 2010.06.15, Hozzászólások: 3.289
      Turn check nem jó, mert sokat betel missed cbetre, ugyanakkor ez egy jó blöff lap, és EQ-t is szedtél fel. Donkot én se várnék tőle, főleg, hogy IP van :D Stack méret miatt bet-bet-push, mást nem nagyon tudsz már ilyen stack/pot aránynál, 27-es wtsdvel ilyen pot oddsnál szerintem lecallol Tx-ekkel. Ha agróbb, akkor lehetne check/callozni, így szerintem jobb ha te tolod be a maradékot.
    • kacsa1st
      kacsa1st
      Ezüst
      "river donk"-tényleg benéztük :D

de Te milyen turn ch-röl beszélsz? :coolface:

amugy kösz az eddigi véleményeket!
    • DarkAwi
      DarkAwi
      Bronz
      Regisztrált: 2010.06.15, Hozzászólások: 3.289
      Eredeti hozzászólás: kacsa1st
      jó turn barell? vagy a stack mérete miatt, jobb lenne ingyen kérni rivert, mert ha visszatolja, akkor nagyon hátul vagyok és pár+ draw-t lehet nem dob, tehát vmit be kell találnom!
    • kacsa1st
      kacsa1st
      Ezüst
      oksa :tongue:
      még 1x köszi :s_thumbsup:
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Eredeti hozzászólás: DarkAwi
      Turn check nem jó, mert sokat betel missed cbetre, ugyanakkor ez egy jó blöff lap, és EQ-t is szedtél fel. Donkot én se várnék tőle, főleg, hogy IP van :D Stack méret miatt bet-bet-push, mást nem nagyon tudsz már ilyen stack/pot aránynál, 27-es wtsdvel ilyen pot oddsnál szerintem lecallol Tx-ekkel. Ha agróbb, akkor lehetne check/callozni, így szerintem jobb ha te tolod be a maradékot.
      Szia!

Egyetértek

üdv, pborisz