[SH] 05.01 nl16 A9s

• 3 válasz
    • wolv3rine
      wolv3rine
      Platina
      Regisztrált: 2008.03.06, Hozzászólások: 4.987
      Flop chb és megpróbálnék olcsón terítésig menni. Alig dobál cbetre, ellenben sokat ch/R-el. Flop miss cbetre, nem sokat agrozik, szóval lehet elvisszük a potot egy delay cbettel.

cBet után én feladnám, de az én vagyok és lehet jó lett volna egy Call és minden blank, nem :diamond: turnon Broke a csökkent EQ-je miatt. Csak azzal vagyok bajban, hogy mi lesz a blank, mert pl. egy J, Q, K-nak sem tudnék örülni.
    • kacsa1st
      kacsa1st
      Ezüst
      Regisztrált: 2007.02.09, Hozzászólások: 11.552
      én a chb-et nem gondolnám jó húzásnak, mivel 2 utca blöfcatchre nem alkalmas a lapom :(
      pont azért beteltem, mert rengeteg rosz turn eshet, de lehet ilyen aggró ellen a Te javaslatod lesz a célravezetö!
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Eredeti hozzászólás: wolv3rine
      Flop chb és megpróbálnék olcsón terítésig menni. Alig dobál cbetre, ellenben sokat ch/R-el. Flop miss cbetre, nem sokat agrozik, szóval lehet elvisszük a potot egy delay cbettel.

cBet után én feladnám, de az én vagyok és lehet jó lett volna egy Call és minden blank, nem :diamond: turnon Broke a csökkent EQ-je miatt. Csak azzal vagyok bajban, hogy mi lesz a blank, mert pl. egy J, Q, K-nak sem tudnék örülni.
      Szia!

Egyetértek. Hiába van TP-unk, ellene nincs érték a cbetben, ugyanis ilyen flopon szerintem semmivel nem fog ch/c-t játszani. Ha pedig emel, akkor bármilyen agresszív is, sajnos a lapunk túl gyenge ahhoz, hogy tovább játsszunk vele.
      Szóval ez nálam is chb flopon és turn újraértékelés.

üdv, pborisz