[SH] 05.01 nl16 AJo 3b pot

• kacsa1st
      kacsa1st
      Ezüst
      Regisztrált: 2007.02.09, Hozzászólások: 11.550
      CO:17/15, agg:0.6, a hand elött 1/1 dobott 3b-re, hand:46

Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.16(BB) Replayer
      SB ($18.37)
      Hero ($16.63)
      UTG ($27.01)
      CO ($16)
      BTN ($12.19)

Dealt to Hero J:spade: A:heart:

fold, CO raises to $0.48, fold, fold, Hero raises to $1.60, CO calls $1.12

FLOP ($3.28) J:diamond: 6:spade: A:diamond:

Hero bets $1.92, CO calls $1.92

TURN ($7.12) J:diamond: 6:spade: A:diamond: Q:club:

Hero bets $3.76, CO raises to $12.48 (AI), Hero folds

CO wins $13.98

turn, river alacsony lapon bepakoltattam volna vele, de ez a Q sztem nagyon rossz, mert az átlag regszerü arcok a 3b-et 99-JJ, AQ handekkel callozzák legtöbbször.

turn raise után a ragnge:
      AQ, JJ, 5% slowp AA, 5% beszari QQ

AK meg tuti nincs nála, mert ha pre nem meri betenni, akkor postflop sem fogja megraiselni, mikor egyre kevesebbetér ezen a boardon!!!
  • 3 válasz
    • wolv3rine
      wolv3rine
      Platina
      Regisztrált: 2008.03.06, Hozzászólások: 4.987
      Bár nem sok értelmét látom annak amit csinál, hiszen ha ezen a turnon barrelezünk, akkor minden rivert is hívni fogunk, ezért AQ/QQ-val én csak megadnék a helyében és várnám, hogy folytasd a rivert. Mivel viszont kevés hand alatt ennyire passzívnak tűnik, szerintem dobható (mert QJ-t nem hiszem, hogy elkezdene emelgetni, és azt sem, hogy most jön rá az emelhetnék egy A6-al, vagy egy FD-vel).

JJ-vel amúgy én már a flopon emeltem volna a helyében.
    • kacsa1st
      kacsa1st
      Ezüst
      Regisztrált: 2007.02.09, Hozzászólások: 11.550
      nyilván nincs értelme annak amit csinál, de akkor is erösnek tünik töle, pont ugy ahogy leírtad!
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Szia!

Én a helyében minden erős kezet pusholnék ezen a turnön, mert ok hogy folytathatjuk a riveren az akciót, de azért elég csúnya lett már a board így is és nem nagyon szeretnék még egy színt, vagy T, K lapot látni.
      Ez ebben a helyzetben sima bet/fold a turnön, mert ahogy írod, elég erős lehet a range-e.

üdv, pborisz