[SH] AA nl5 13.05.02

• dudus18
      dudus18
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.22, Hozzászólások: 1.666
      Poker Stars, $0.02/$0.05 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

BB: $2.93 (58.6 bb)
      UTG: $13.16 (263.2 bb)
      MP: $9.43 (188.6 bb)
      CO: $2 (40 bb)
      BTN: $5 (100 bb)
      Hero (SB): $11.27 (225.4 bb)

Preflop: Hero is SB with A A
      CO posts BB OOP, UTG raises to $0.15, 3 folds, Hero raises to $0.50, BB folds, UTG calls $0.35

Flop: ($1.10) 4 2 3 (2 players)
      Hero bets $0.85, UTG calls $0.85

Turn: ($2.80) Q (2 players)
      Hero bets $2.15, UTG calls $2.15

River: ($7.10) A (2 players)
      Hero bets $7.77 and is all-in, UTG calls $7.77

Results:
      $22.64 pot ($0.94 rake)
      Final Board: 4 2 3 Q A
      UTG showed Q K and won $21.70 ($10.43 net)
      Hero showed A A and lost (-$11.27 net)

törnön talán a potbet jobban tetszene igy utólag...
      riveren elnem tudtam képzelni hogy fd-lesz nálla inkább szettre tettem

28/26/1.3/35//96
      vpip/pfr/af/wtsd/h
  • 6 válasz
    • Clickbox
      Clickbox
      Bronz
      Regisztrált: 2010.08.03, Hozzászólások: 1.254
      Mivel értelmesebb statjai vannak, szerintem turn potra túl sok gyengébb lapot dob el, ilyen 66-JJ kb sosem fog callozni, ennél nagyobb sizingra nincs szükség szerintem.

River nálam nagyon easy fold.
    • deadlift85
      deadlift85
      Bronz
      Regisztrált: 2012.04.13, Hozzászólások: 564
      Eredeti hozzászólás: Clickbox
      Mivel értelmesebb statjai vannak, szerintem turn potra túl sok gyengébb lapot dob el, ilyen 66-JJ kb sosem fog callozni, ennél nagyobb sizingra nincs szükség szerintem.

River nálam nagyon easy fold.
      C/F-ra gondolsz Click,mert Hero Pusholt?
      Ok hogy lehetett nála FD,de lesz nála set is és mindet verjük. 5x meg meglepne
    • Clickbox
      Clickbox
      Bronz
      Hopsz, valamiért úgy gondoltam, hogy elölről kaptunk donk pusht, nem értem miért... :)

A ch/f így erős, de azért azt is vegyétek figyelembe, hogy setekkel valszeg akciózni fog az esetek egy részében flop/turn, szóval nem lesz a kombók 100%-a nála...és ez a river overbet push ennyire deepen nagyon erős szerintem, szal lehet, hogy nem is calloz azokkal sem 100%-ban amiket meg így játszik.
    • deadlift85
      deadlift85
      Bronz
      Regisztrált: 2012.04.13, Hozzászólások: 564
      35-ös WTSD elég sok mindennel fog itt callozni riveren.
      Ilyen deepen pre az összes pp-vel megad setre és azt már tuti nem dobná el szerintem.

De kíváncsi vagyok én is itt mi a jó és arra is,hogy ha esik a szín,de nem javultunk mi a jó,illetve ha egy blank river érkezik,akkor mi a jó itt?
    • Clickbox
      Clickbox
      Bronz
      96 hand alapján az jó esetben egy 15-ös minta lesz a WTSD-re vagy annyi sem, semennyire sem mérvadó az szerintem. Ennyi handből annyit látunk, hogy villain szinte biztosan nem lesz fish.

A pp-k mellett SC-vel is adhat meg szélesebben pre.

Ha esik a szín és nem javulunk akkor nem nagyon látom, hogy mi ad meg itt ami gyengébb, gyakorlatilag semmi, KK mondjuk ad, de minden gyengébb PP dob, minden set és flush ellen meg bukunk, nem hiszem, hogy a call range ellen elöl vagyunk. Ha totál blank jön akkor valami kisbet/fold nekem tetszene kb...talán szélesedik a range alacsonyabb párokra, és visszaemelni valószínűleg nem fog rosszabb, viszont a call range ellen elöl lehetünk.

Nekem a kisbet itt is tetszene, szerintem gyengébb value hand sosem pushol, blöffölni meg nincs mivel 2 call után, így, hogy gyakorlatilag minden odaért.
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 19.156
      Sziasztok,

Kriszem, Téged is látni errefele?

pre std, flop std, turn std:)
      riveren reg ellen nincs value a pusban, egy lapos sor odaért pusht, flush odaért...(itt már szett sem tud callozni)
      max 2,5$ bet fold a jó line, blöff pusholni nem fog, mert nincs draw ami besült volna... Gyengébb sd értéket pl Qx, TT-JJ, néha KK meg szerintem esélytelen hogy micron egy kisebb betre blöffbe fordítsanak, szóval ez lett volna a jó line...

Mindig gondoljuk végig a ranget, ami ellen vbetelünk... Hatalmas CS fish ellen szóba jöhetne ez a line, de itt reg ellen legtöbbször flush ellen izoláljuk magunkat...

Gl,
      L.