[SH] nl 25 9Ts

• trickstyle24
      trickstyle24
      Bronz
      Regisztrált: 2008.01.19, Hozzászólások: 3.067
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.25(BB) Replayer
      SB ($25.45)
      Hero ($26.35)
      UTG ($25.35)
      UTG+1 ($37.33)
      CO ($52.35)
      BTN ($27.63)

BTN: 15/15/20steal/cbet 100%(6)/97 hand

Dealt to Hero 9:heart: T:heart:

fold, fold, fold, BTN raises to $0.75, fold, Hero calls $0.50

FLOP ($1.60) Q:heart: J:spade: 7:heart:

Hero checks, BTN bets $1, Hero raises to $3.75, BTN calls $2.75

TURN ($9.10) Q:heart: J:spade: 7:heart: J:diamond:

Hero bets $6, BTN calls $6

RIVER ($21.10) Q:heart: J:spade: 7:heart: J:diamond: 4:club:

Hero checks, BTN checks

Pre jó a call? Riveren ok a feladás?
  • 2 válasz
    • DarkAwi
      DarkAwi
      Bronz
      Regisztrált: 2010.06.15, Hozzászólások: 3.289
      T9s-t nem muszáj megvédeni ilyen nitty arc ellen (ha hosszútávon is ilyen 15-ös VP-vel dolgozik). Ha már deffelünk, mivel sok infó nincs róla, és regnek tűnik, én inkább 3betelnék ellene polarizáltan, és ez egy elég jó lap lenne blöffre, mert megadás esetén se leszünk dominálva, és nálunk lesz a kezdeményezés, ő pedig valószínű straight forward playa lesz, így nem lesz nehéz dolgunk.

Így játszva szerintem oké volt így, nagyon jó EQ-nk van, de 2 call után riveren check/foldolnék, mert minden beégett, value handet pedig QJ-n és 77-en kívül nem sokat reppelünk, így nem nagyon számítanék dobásra.
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Eredeti hozzászólás: DarkAwi
      T9s-t nem muszáj megvédeni ilyen nitty arc ellen (ha hosszútávon is ilyen 15-ös VP-vel dolgozik). Ha már deffelünk, mivel sok infó nincs róla, és regnek tűnik, én inkább 3betelnék ellene polarizáltan, és ez egy elég jó lap lenne blöffre, mert megadás esetén se leszünk dominálva, és nálunk lesz a kezdeményezés, ő pedig valószínű straight forward playa lesz, így nem lesz nehéz dolgunk.

Így játszva szerintem oké volt így, nagyon jó EQ-nk van, de 2 call után riveren check/foldolnék, mert minden beégett, value handet pedig QJ-n és 77-en kívül nem sokat reppelünk, így nem nagyon számítanék dobásra.
      Szia!

Teljesen egyetértek

üdv, pborisz