[SH] nl 25 AKo

• trickstyle24
      trickstyle24
      Bronz
      Regisztrált: 2008.01.19, Hozzászólások: 3.067
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.25(BB) Replayer
      SB ($31.05)
      BB ($12.50)
      Hero ($78.93)
      UTG+1 ($47.11)
      CO ($26.36)
      BTN ($27.28)

SB: 23/22/10,7 3bet SB: 11%(28)/220 hand

Dealt to Hero K:diamond: A:club:

Hero raises to $0.75, fold, fold, fold, SB raises to $2.40, fold, Hero calls $1.65

FLOP ($5.05) 5:club: 8:heart: 3:spade:

SB bets $3.10, Hero folds

SB wins $4.82

Elég agro, de csak utgre 3betel. Be lehet ezt tenni vagy ip jó a call? HM1 ben van olyan stat hogy egy pozi ellen mennyi a 3bet?
  • 3 válasz
    • DarkAwi
      DarkAwi
      Bronz
      Regisztrált: 2010.06.15, Hozzászólások: 3.289
      Érdekes hand. Úgy 3betel UTG-t, hogy mögötte ül egy shorty. Mondjuk ettől függetlenül 4bet/call, szerintem ilyen agróbb arc 3bet/5betel QQ/AK-t, UTG ellen is, ha meg néha kapunk egy dobást a 4betre, az se baj.
      Postflop infó? Fit or foldra nem jó szerintem megadni, ha csak nem vmi maniac. Érted, ha teszünk blöfföket a rangébe (gondolom az volt a terv, h ezeket bent tartsd a callal), akkor már inkább 4bet/broke, mert elégszer fog dobni ahhoz, hogy +EV legyen. Ha meg monster ranget adsz neki (és ezért nem teszed be pre), akkor csak reversed impliedra callolsz.
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Eredeti hozzászólás: DarkAwi
      Érdekes hand. Úgy 3betel UTG-t, hogy mögötte ül egy shorty. Mondjuk ettől függetlenül 4bet/call, szerintem ilyen agróbb arc 3bet/5betel QQ/AK-t, UTG ellen is, ha meg néha kapunk egy dobást a 4betre, az se baj.
      Postflop infó? Fit or foldra nem jó szerintem megadni, ha csak nem vmi maniac. Érted, ha teszünk blöfföket a rangébe (gondolom az volt a terv, h ezeket bent tartsd a callal), akkor már inkább 4bet/broke, mert elégszer fog dobni ahhoz, hogy +EV legyen. Ha meg monster ranget adsz neki (és ezért nem teszed be pre), akkor csak reversed impliedra callolsz.
      Szia!

Egyetértek.
      HM1-ben van olyan stat, hogy 3bet vs .... A HUD Popup Configuration menüben találod legalul. Pre_vs

üdv, pborisz
    • trickstyle24
      trickstyle24
      Bronz
      Regisztrált: 2008.01.19, Hozzászólások: 3.067
      ok, köszi :s_thumbsup: