[SH] nl 25 SH AJ

• trickstyle24
      trickstyle24
      Arany
      Regisztrált: 2008.01.19, Hozzászólások: 3.067
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.25(BB) Replayer
      Hero ($25.10)
      BB ($24.20)
      UTG ($26.50)
      UTG+1 ($13.76)
      CO ($23.70)
      BTN ($28.93)

BTN: 23/18/28 hand

Dealt to Hero J:spade: A:club:

fold, fold, fold, BTN raises to $0.75, Hero raises to $2.50, fold, BTN calls $1.75

FLOP ($5.25) K:club: J:club: A:heart:

Hero bets $3, BTN calls $3

TURN ($11.25) K:club: J:club: A:heart: Q:spade:

Hero checks, BTN bets $4, Hero folds

BTN wins $10.74

- flopon ha emel, ok a broke?
      - turn ch/f?
  • 4 válasz
    • DarkAwi
      DarkAwi
      Bronz
      Regisztrált: 2010.06.15, Hozzászólások: 3.289
      Flopon ha emel, akkor inkább bet/call, (AK,AA,KK, nem lesz nála, általában JJ sem, szóval nem sok minden ver), és blank turnön x/shove. A nálad, így nem hiszem, hogy gyengébb megadná, ha flopon visszatolod, szóval annak szerintem nincs értelme. Így hogy csak callolt, check/fold oké.
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Szia!

3bet potban húzós flopon én inkább beteszem a 2 párommal, mert egyrészt elég sok rossz lap érkezhet turnre, másrészt könnyen előfordulhat, hogy turnön kikéri az ingyen lapot és így két utca ingyen lapot kap.
      Turnön ismeretlen ellen ok a ch/F, de én inkább betelnék tovább egy kicsit, mert ok hogy lehet nála AQ, AT, vagy akár KT is, de ezen kívül sok más húzó és Ax is lehet a range-ében esetleg, amit blöffbe fordíthat.

üdv, pborisz
    • DarkAwi
      DarkAwi
      Bronz
      Regisztrált: 2010.06.15, Hozzászólások: 3.289
      Az a baj, hogy nincs érték a flop 3betben, mert A blokkolva van, és egy sima pár+draw nem fogja megadni ha betoljuk, néha kifizetünk vmi slowplayt, vagy flop sort,ennyit érünk el kb. Csak védelemből nincs értelme rátolni szerintem, ha nem tud lecallolni semmivel amit verünk. Amivel itt visszatoljuk az 2p+, úgyhogy nagy fishnek kéne lennie ahhoz, hogy becallozza gyengébbel. Igazából csak Q és T turn rossz nekünk, többin calldownolhatunk.
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Az ellenfél ismeretlen, szóval nem tudhatjuk mivel menne tönkre, de ha KJ, pár+draw vagy FD emel, akkor azt nem hiszem, hogy utána dobni fogja a pushra.