[SH] 6-os set vs. river donk push

• CHaRoPiNHo
      CHaRoPiNHo
      Bronz
      Regisztrált: 2007.02.21, Hozzászólások: 135
      Sziasztok!

Ellen:
      1k hands
      53/10/2,6 vpip/pfr/3b
      call open f BB: 51
      fold to fcbet: 28
      fold to rcbet: 15
      totagg: 1,9
      agg%: 27/47/43 F/T/R
      wtsd: 33
      wwsf: 49
      w$sd: 45

$0.02/$0.04 No Limit Holdem
      5 Players
      Hand Conversion Powered by weaktight.com

Stacks:
      UTG ($7.16) 179bb
      Hero (CO) ($4) 100bb
      BTN ($3.94) 99bb
      SB ($1.61) 40bb
      BB ($5.18) 130bb

Pre-Flop: ($0.06, 5 players) Hero is CO 6:heart: 6:spade:
      1 fold, Hero raises to $0.12, 2 folds, BB calls $0.08

Flop: J:club: K:club: 3:spade: ($0.26, 2 players)
      BB checks, Hero checks

Turn: 6:diamond: ($0.26, 2 players)
      BB checks, Hero bets $0.18, BB raises to $0.36, Hero raises to $1, BB calls $0.64

River: 10:heart: ($2.26, 2 players)
      BB goes all-in $4.06, $2.88 to Hero ($2.88)?

Az ellenfél szinte mindennel megad BB-ből, és szinte alig dob postflop, és a board sem tetszett, ezért nem cbeteltem.
      Turn-ön be lehet tolni egy ilyen minC/R-re? Amúgy itt szerintem kicsit emeltem vissza.
      Nekem elég aggresszívnek tűnik turnön és riveren, ráadásul magasnak látszik a wtsd és a wwsf, ezért sok blöfföt adnék itt neki, de a river donk push azért így is meglepett.
      El tudom képzelni, h slowplay-el JJ-t, vagy KK-t így, mert fish és nem nézi a húzókat flopon, de erre kicsi esélyt adok. AQ és TT lejavult, és ezekkel simán betolhatja így, de a turn C/R miatt nem sok hitele van.
      Mivel elég széles a skálája, és nagyon agresszív az utolsó utcákon, úgy éreztem nem hiba a megadás. Ráadásul számomra nem volt értelme annak amit csinál. Talán pont emiatt kellett volna dobni?
      Ti mit gondoltok?

üdv,
      CH
  • 9 válasz
    • Clickbox
      Clickbox
      Bronz
      Regisztrált: 2010.08.03, Hozzászólások: 1.254
      Turn elbír egy nagyobb raiset szerintem, $1.25+ és akkor riverre pot alatti stacked marad.

De ilyen sizing után is simán adom ezt a riveren.
    • CHaRoPiNHo
      CHaRoPiNHo
      Bronz
      Köszi a választ. Igen, amúgy én is adtam, csak próbáltam kikövetkeztetni, h mivel játszhat így. :) Egyébként AQo-volt nála.

Szerinted érdemes ilyenkor ezt felírni és ha legközelebb is hasonlóan játszik, akkor tudom, h bejött neki a nuts? Vagy ne foglalkozzak vele, mert bármi hülyeséggel is megcsinálhatja?

üdv,
      CH
    • Clickbox
      Clickbox
      Bronz
      Veszteni semmiképpen sem veszthetsz azzal, hogy ilyeneket lenoteolsz! Itt is az a kulcs szerintem, mint a statoknál, tehát minta, villain ismeret, tendenciák alapján tudni kell hova tenni őket.

A nutsot betolta elölről, de ilyen fishnél a 'nuts' értelmezése valszeg kicsit szélesebb, mint nálunk, szóval még mindig azt mondom, hogy ez simán lehet - még ilyen infó ismeretében is - két pár.

De, noteolni, mint mondtam mindenképpen érdemes, egy hasztalan noteot legfeljebb nem használsz majd. :) Főleg olyanokról érdemes egyébként, akikről úgy gondolod, hogy később is fogsz velük játszani még (egy sessionön belül azért valószínű, hogy fogsz emlékezni az ilyen mutatásokra - ha nem akkor vagy nagyon sok asztalon nyomod vagy jobban oda kell figyelned játék közben).
    • Clickbox
      Clickbox
      Bronz
      Ja amúgy ilyen mutatás után nyugodtan mehetnek gigabetek meg gigaraisek ilyen arc ellen, mert kb minden értelmetlen hülyeséggel adni fog, amiben bármi kis lehetőséget is lát... :D
    • Malaky
      Malaky
      Bronz
      Regisztrált: 2008.07.25, Hozzászólások: 100
      Azt hittem csak en talalkozom ekkora okrokkel. Mintha ez valami uj divat lenne,hogy nuts:instant allin. Nem egyszer lattam ilyet az elmult hetekben es 95%ban Nuts.
    • CHaRoPiNHo
      CHaRoPiNHo
      Bronz
      Rendben, köszi szépen a válaszokat!
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 19.156
      Sziasztok,

Külön öröm ennyi új arcot látni:)

pre szuper std izolálás,
      flop nagyon tetszik, hogy nem cbetelsz, végre valaki figyeli a statokat, nagyon megdicsérlek emiatt;)
      turn valóban nagyobb raise,
      riveren meg reálisan csak az A:cQ ver, de néha lehet ez nyilván blöff is (besült draw, A:c2-A:cT), néha gyengébb két pár pl KT, QT szóval dobhatatlan... Potodds is okés...

Ehhez nem tudtam hozzátenni csak annyit, hogy én már turnon is nagyobbat betelnék, mivel amivel megad a turnon 18 centet azzal megad 24-26centet is (rugalmatlan call range) és valóban a minRaise után is nagyobbat kell emelni...

Itt pl azt notelnám:
      hogy kimaradt cbet után nagyon gyenge drawwal minraisel a turnon (--> erre adaptálódás tehát a turn minR range nem feltétlenül nuts és meg lehet adni TP-vel is pl vagy overpárral ilyen spotban, ha kihagyod cbetet és TP-t floppolsz
      plusz azt is, hogy képes nutsal insta pusholni, ez ellen úgy adaptálódok, hogy ha kiegészül egy draw és nem pushol, akkor lightan vbetelem, mert valószínáleg drawwal pusholt volna, tehát AA-val is vbetelek még kiegészült FD, SD-n is...

GL,
      L.
    • CHaRoPiNHo
      CHaRoPiNHo
      Bronz
      Köszi szépen az elemzést!
      és a note jegyzet tippeket is!
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 19.156