[SH] NL5 T7s - vakvédés

• rieger93
      rieger93
      Bronz
      Regisztrált: 2011.07.31, Hozzászólások: 338
      Sziasztok!

Elöljáróban, hogy nemrég kezdtem el SH-n játszani, tehát nincs tapasztalatom. NL2-őt FR-be vertem meg, de szimpibb az SH. Ezt csak azért fűztem ide, mert FR-en nem húztam volna meg ezt a 3 betet. És nemtudom, hogy túlságosan laza volt, vagy határeset?

Tehát az emberünk eléggé szeretett lopkodni, így gondoltam az orrára csapok, bár így utólag a 3 bet mérete kicsinek tűnik

Flop utána duplázódott a board, attól megijedtem. Bár ez a x/c baromira nem tetszik, sőt. Vagy dobni kellett volna, vagy nyomni neki.

Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Leosztás lejátszása

$0.02/$0.05 No-Limit Hold'em (6 handed)

Known players:
      MP2:
      $7.48
      MP3:
      $5.00
      CO:
      $5.88
      BU:
      $6.53
      SB:
      $7.66
      BB (Hero):
      $7.64

Preflop: Hero is BB with T, 7.
      3 folds, BU raises to $0.12, SB folds, Hero raises to $0.35, BU calls $0.23.

Flop: ($0.72) T, 6, 8 (2 players)
      Hero bets $0.40, BU calls $0.40.

Turn: ($1.52) 6 (2 players)
      Hero checks, BU bets $0.73, Hero calls $0.73.

River: ($2.98) 7 (2 players)
      Hero checks, BU bets $1.70, Hero calls $1.70.

Final Pot: $6.38.
      Results follow:

BU shows a pair of sixes(Q K).
      Hero shows two pairs, tens and sevens(T 7).

Hero wins with two pairs, tens and sevens(T 7).
  • 1 válasz
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 19.156
      Szia,

itt ---> NL5 AQo

Már üdvözöltelek;) Örülök, hogy váltottál SH-ra, remélem, ki fogod használni a kézelemzőt. Véleményem szerint az egyik legjobb módja a fejlődésnek!;)

Pár fontos tanács:
      micron tanuljuk meg, hogy kb. csak valueból 3betelünk, mert a legtöbben megadogatnak gyengébb handekkel, tehát depolarizált skálát használunk, lehet lazább is...
      rakd ki a statokat, mert az alapján lesz ismereted, és tudsz 3betelni vagy épp cold callozni... (vagy ha ki vannak rakva, akkor másold be őket pls)
      a 3beted valóban kicsi, OOP törekedjünk 3,5x-re, IP meg 3x-re de minimum 9-10bb-s méretre
      flopon és turnon is betelek és riveren x/c lett volna a line (blankon), drawk miatt... Így hogy kiegészült a sor kéne stat, anélkül határeset, így játszva is necces, ismeret nélkül talán riveren dobható (turnon nyilván call) de nagyon necces... Minden egyes AFQ cold call és egyéb statok módosíthatnak szerintem...

GL,
      L.