[SH] Nl25 Qq

• kozmi55
      kozmi55
      Bronz
      Regisztrált: 2010.01.10, Hozzászólások: 2.891
      18/15 - 5,9k hand

AFq/utca: 46/33/16

Riveren nekem ez már nagyon monster szagú. egy TT-vel, JJ-vel nem nagyon tud itt már értékért betelni, blöffölni meg szerintem nem fog. Jó ez így, vagy inkább call?

Poker Stars, $0.10/$0.25 No Limit Hold'em Cash, 5 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

CO: $15.63 (62.5 bb)
      BTN: $16.96 (67.8 bb)
      SB: $25.39 (101.6 bb)
      Hero (BB): $26.23 (104.9 bb)
      MP: $26.49 (106 bb)

Preflop: Hero is BB with Q Q
      MP raises to $0.75, 3 folds, Hero calls $0.50

Flop: ($1.60) 7 7 9 (2 players)
      Hero checks, MP bets $1.25, Hero calls $1.25

Turn: ($4.10) 7 (2 players)
      Hero checks, MP bets $3, Hero calls $3

River: ($10.10) 6 (2 players)
      Hero checks, MP bets $7.25, Hero folds

Results:
      $10.10 pot ($0.45 rake)
      Final Board: 7 7 9 7 6
      Hero mucked Q Q and lost (-$5 net)
      MP mucked and won $9.65 ($4.65 net)
  • 4 válasz
    • zbornaja
      zbornaja
      Bronz
      Regisztrált: 2009.03.24, Hozzászólások: 1.713
      hali,

ennyi sok szép handed van róla, akkor hasznos lenne még wtsd wsd és h mennyit cbetel az adott utcákon. Valamint nem lenne elhanyagolható, h mennyit dob 3betre.

Én azért nem esküdnék meg h ő itt nem betelne TT JJ-t, mert számíthat arra, h ami reálisan veri QQ+ az 3betelne preflop. A te kezed alul van reppelve, bár azzal egyet értek, h ő valszeg nem fog itt 3 utcán át blöffölni. Összeségében én jobbnak érzem 1 fokkal a callt riveren
    • wolv3rine
      wolv3rine
      Platina
      Regisztrált: 2008.03.06, Hozzászólások: 4.987
      3utcán át erősen hív, szóval én is gyanítok egy 99+ range-et és aki 6k hand alatt 16%-os river AFQ-val rendelkezik, na az lehet simán lepasszol egy TT-t, Akkor meg nem marad más csak a 99, JJ+ és ebből csak a JJ-t verjük. Riveren ennyiért dobtam volna neki. De ha TT-vel is hívna, még akkor sem vagyunk elég jók, hiszen TT-JJ-t verjük, QQ, split, 99, KK+ meg ver, mondjuk 1/3-ra már elég lenne a call, mert annyiszor elől lehetünk. Csak ne lenne ennyire passzív a riveren. Akkor szerintem simán beleférne a megadás, hiszen simán barrelezhet 3utcát, hogy kisebb PP-et dobasson. De hogy tőle mikor kaphatunk 3utca blöfföt, na az számomra rejtély. Nem adtam volna meg.
    • zbornaja
      zbornaja
      Bronz
      Regisztrált: 2009.03.24, Hozzászólások: 1.713
      na ezt tegnap vegig akartam szamolni.

Riveren a callhoz 30% kell.

Ver: AA KK 99= 15 kombo
      Verjuk: JJ 6 kombo, es verjuk a TT et is szinten 6 kombo, a kerdes telleg csak az h betel e itt minden TT et. Mondjuk eleg ha az esetek harmadaban beteli, akkor vernenk 8 kombot (felteve h nem lesz nala 7x ami azert neha szinten lesz, talan 78s neha-neha).

szal necces eloszor azert mondtam a callt, mert nem 3beteltunk igy TT zel azt gondoltam h tobbnyire betelni fog riveren.

Vegul is igy utolag, 1 arnyalattal, rakkel, 1-2 kombo 7x szel, mindennel 1utt jobbnak tunik a fold.
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Eredeti hozzászólás: wolv3rine
      3utcán át erősen hív, szóval én is gyanítok egy 99+ range-et és aki 6k hand alatt 16%-os river AFQ-val rendelkezik, na az lehet simán lepasszol egy TT-t, Akkor meg nem marad más csak a 99, JJ+ és ebből csak a JJ-t verjük. Riveren ennyiért dobtam volna neki. De ha TT-vel is hívna, még akkor sem vagyunk elég jók, hiszen TT-JJ-t verjük, QQ, split, 99, KK+ meg ver, mondjuk 1/3-ra már elég lenne a call, mert annyiszor elől lehetünk. Csak ne lenne ennyire passzív a riveren. Akkor szerintem simán beleférne a megadás, hiszen simán barrelezhet 3utcát, hogy kisebb PP-et dobasson. De hogy tőle mikor kaphatunk 3utca blöfföt, na az számomra rejtély. Nem adtam volna meg.
      Szia!

Egyetértek. Kizártnak tartom, hogy ő itt TT de még akár JJ-val is betelne riveren ekkorát.

üdv, pborisz