[FR] NL2 - 6-os szett

• rieger93
      rieger93
      Bronz
      Regisztrált: 2011.07.31, Hozzászólások: 338
      Sziasztok!

Statok:
      BU: VPIP: 91, PFR: 55, 3B: 0, AF: 1.4, Hands: 11
      SB: VPIP: 31, PFR: 24, 3B: 19, AF: 1.8, Hands: 119

Felmerült néhány kérdés a handel kapcsolatban.

Floppon mehetett volna nagyobb bet is? Itt abban reménykedtem, hogy vissza emel valamelyik.

Turnon a reraise mérete jó? Gondolkodtam nagyobban, de féltem, hogy dob. Sőt, a vissza emelés jó? Azért is emeltem, hogy védjem a kezet, ugye turnon kijött pár backdoor húzó.

Riveren a x/r milyen? Vagy inkább értékért egyenesen bet?

Köszi!

Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Leosztás lejátszása

$0.01/$0.02 No-Limit Hold'em (6 handed)

Known players:
      MP3 (Hero):
      $2.00
      CO:
      $4.92
      BU:
      $1.42
      SB:
      $2.22
      BB:
      $1.82
      MP2:
      $2.73

Preflop: Hero is MP3 with 6, 6.
      MP2 folds, Hero calls $0.02, CO folds, BU calls $0.02, SB calls $0.01, BB checks.

Flop: ($0.08) Q, A, 6 (4 players)
      SB checks, BB checks, Hero bets $0.04, BU calls $0.04, SB calls $0.04, BB folds.

Turn: ($0.2) T (3 players)
      SB bets $0.10, Hero raises to $0.30, BU calls $0.30, SB calls $0.20.

River: ($1.1) 5 (3 players)
      SB checks, Hero checks, BU bets $1.06, SB calls $1.06, Hero raises to $1.64(All-In), SB folds.

Final Pot: $4.86.
  • 2 válasz
    • wildcatfish
      wildcatfish
      Bronz
      Regisztrált: 2009.10.29, Hozzászólások: 3.852
      Itt azt rontottad el hogy a kis betekel felépitet potrbe riveren overbet pusholnod kell hogy bekerüljön a stack

nem tudom milyen volt az asztal de csak nagyon zélsöséges esetben openlimpelnék 3-4bb std open jobb
      flop 2/+ pot
      turn 0,45$
      river push mert BU elég sokkszor mögénk chekelhet (itt nem kell balancalni semmit egyenes volue orientált játék)
    • ingyenfrag
      ingyenfrag
      Bronz
      Regisztrált: 2008.08.06, Hozzászólások: 19.204
      Szia!

Prelfop jobb lenne emelni a lapokkal. Nl2-n még elmegy az openlimp, de azért jobb ha mi emelünk, mert akkor jóval nagyobb potot lehet építeni.

Flopon mivel nagyon kcisi a pot, simán mehet a pot méretű bet is vagy akár egy c/r is, mert úgy kerülhet be a legtöbb pénz.

A fishek általában passzívak így azon reménykedni, hogy valamelyik visszaemel, elég híú ábránd.

Turnön szintén lehetne neagyobbat emelni, hogy riveren kényelmesen pusholhassunk.
      River check nagyon gyenge. Sokszor lehet náluk sima Ax amit vissza fognak passzolni, pedig megadtak volna vele egy betet. Így sok értéket veszítesz.

üdv: IF