[SH] nl 10 sh AQo

• trickstyle24
      trickstyle24
      Arany
      Regisztrált: 2008.01.19, Hozzászólások: 3.067
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.10(BB) Replayer
      SB ($11.03)
      Hero ($10)
      UTG ($12.40)
      UTG+1 ($28.91)
      CO ($26.46)
      BTN ($15.82)

SB: 27/27/13 hand

Dealt to Hero Q:spade: A:club:

fold, fold, fold, fold, SB raises to $0.40, Hero calls $0.30

FLOP ($0.80) J:club: 6:diamond: Q:club:

SB bets $1.10, Hero calls $1.10

TURN ($3) J:club: 6:diamond: Q:club: 8:diamond:

SB bets $2.20, Hero calls $2.20

RIVER ($7.40) J:club: 6:diamond: Q:club: 8:diamond: 3:club:

SB bets $3.10, Hero calls $3.10

pre nem akartam ismeretlenül 3betelni, postflop?
  • 3 válasz
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 19.156
      Szia,

Na most micron két gond van itt ezzel a handdel kapcsolatban:
      nem lopnak szélesen SB-ről : (, tehát kevesebb move lesz kevesebb laza 3barrel
      nem barreleznek eleget, nagyon keveset sztem micron, turnon is, riveren meg soha nem fejezik be a blöfföt...
      overbetelni meg csak valueból szoktak, szóval ezt a handet szerintem leges legkésőbb a nagyon jó potodds ellenére is riveren dobni kéne ez pont szett, két pár, overpár rangenek tűnik...

Ha picit jobb lenne az SPR, akkor sztem ez egy egész jó szitu lenne (egy nem olyan széles openraise range ellen blöffbe fordulni, mivel szerintem soha nem leszünk elegek AQ-val, viszont blokkoljuk az összes NUTFD-t, és elbodhat két párt, overpárokat (KK, AA-t) vagyis el kéne neki:D :D de itt nem fog!!! mert overbetelte a flopot!!! emiatt nagyon megnőtt a pot riverre és így nem fog semmit dobni!!!

Ezt az utolsó bekezdést csak mint alternatíva mondtam, és szerintem ez legkésőbb river fold, de az overbet és hogy ismeretlen és hogy micros tendenciák miatt a turn fold sem olyan vészes, flopon valszeg még weak lenne...

Szóval mégegyszer:
      riveren minden semiblöff kiegészült
      blöff range itt már szerintem nem lesz és főleg azért nem mert keveset barreleznek, kevest openraiselnek ilyen spotban tehát nem hiszem, hogy riverre elkeveredik 79-el vagy A:dx-vel ami ugye turnolt draw....
      és azt sem hiszem, hogy végigvinné a blöfföt ilyen sizel... (ami egyébként is kevés lehet nála)
      és abban is biztos vagyok hogy a value range itt, általában két pár, overpár, szett és jobb (és kb soha nem QK, AQ... tehát a value range crushol...)
      viszont blöffbe fordulni még ilyen alkalmas lappal sem tudunk a stack pot arány miatt
      ---> fold

GL,
      L.
    • trickstyle24
      trickstyle24
      Arany
      Regisztrált: 2008.01.19, Hozzászólások: 3.067
      köszi, éreztem a riveren nem lesz elég 88 volt :rage:
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 19.156