[SH] nl 25 JJ

• trickstyle24
      trickstyle24
      Arany
      Regisztrált: 2008.01.19, Hozzászólások: 3.067
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.25(BB) Replayer
      SB ($31.07)
      BB ($42.86)
      UTG ($23.08)
      UTG+1 ($39.16)
      CO ($36.69)
      Hero ($34.42)

mindkettő ismeretlen

Dealt to Hero J:heart: J:club:

fold, UTG+1 raises to $0.75, fold, Hero calls $0.75, SB raises to $3, fold, UTG+1 calls $2.25, Hero calls $2.25

FLOP ($9.25) 4:diamond: T:diamond: 9:spade:

SB checks, UTG+1 checks, Hero bets $5, SB folds, UTG+1 calls $5

TURN ($19.25) 4:diamond: T:diamond: 9:spade: A:club:

UTG+1 checks, Hero checks

RIVER ($19.25) 4:diamond: T:diamond: 9:spade: A:club: 7:spade:

UTG+1 bets $11, Hero folds

UTG+1 wins $18.38

turnon még kellett volna betelni?
  • 4 válasz
    • zbornaja
      zbornaja
      Bronz
      Regisztrált: 2009.03.24, Hozzászólások: 1.713
      hi
      ismeretlen ellen nehez... mivel 3way es drawy a board picit nagyobbat betelnek floppon. Mivel a flop drawy ezert, feltetelezem, h a flop call rangeben sok draw van, mivel just callt jatszott. A gond az, h van nehany A :diamond: x :diamond: is a rangeben, ami lejavult turnon... Bet foldolnek turnon, h vedekezzek a drawk ellen, es ch behind river javulatlanul.

igy jatszva viszont calloznek riveren, 25% ban kell jonak lennunk, ennyiszer egy ismeretlen sztem fog busted drawt mutatni.
    • wolv3rine
      wolv3rine
      Platina
      Regisztrált: 2008.03.06, Hozzászólások: 4.987
      Bár húzóval sokx várnék ch/R-t, itt a kis cbet és a deep stakek miatt mégis jó párat raknék az OP call rangébe is, ami miatt hívtam volna a turnon is és bet/Fold.

A river call-al pedig úgyszint egyetértek. Ilyen odds-al szerintem elégx leszünk jók a mutatásnál.
    • DarkAwi
      DarkAwi
      Bronz
      Regisztrált: 2010.06.15, Hozzászólások: 3.289
      Pre ok. Postflop elég nehéz ismeretlenül. Nekem a turn check is tetszik, mert így blank riveren jöhet még érték az összes busted drawból, ami turnön nem biztos hogy fizet, mert check/foldol, ha reg, de totál ismeretlenül valószínű tisztább lesz ha betelünk, és river chb, így viszont kötelező call.
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Szia!

Ahogy a srácok írják. A flop bet ok és turnön mehetett volna a bet tovább ismeretlenül, hogy riveren chb-olhass. Így pedig a BD miatt sima call river.

üdv, pborisz