Lehet?

• HunHooligan
      HunHooligan
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.27, Hozzászólások: 105
      Sziasztok azt szeretném megkérdezni, hogy az én meghivottaimtól ha lesznek, akkor én elnyerhetem apénzt feltéve ha nyerek, tehát ha mondjuk találok négy embert és az én kódommal regisztrálnak, akkor én játszhatok és elnyerhetjük egymás pénzét ha úgy adódik vagy ezt tiltja szabály...Esetleg én a Titánon vagyok, ők szólnak érte?Ugyanis 2-3 barátom nagyra tarja magát és ha lehet kicsit megkopasztanám őket, mert ha itthon leülünk, akkor ugye mindenki állandóan All-in kiváncsi lennék ha zöldhasú a tét akkor egy 55 párra egyből mondanának-e All int, de volt már hogy 92 mondtak mert csak apróba játszottunk...
      Válaszotokat előre is köszönöm...
  • 5 válasz
    • kisike
      kisike
      Bronz
      Regisztrált: 2007.06.15, Hozzászólások: 15.798
      Te attól nyered el a pénzt akitől jól esik. De inkább nyerd el mástól és nem a te meghívottjaidtól, mert ha tudom kik a meghívottjaid, nem lesz 50$ free belőle.
    • HunHooligan
      HunHooligan
      Bronz
      Mint mondottam ez nekem magas...
      Most akkor nem lehet, velük játszanom?
      Mert, akkor nem játszok...
      Ha nem kapnak 50 dollárt, akkor minek hivjam meg őket?Hiszen abban az esetben nem termelik az sp.-t amiből következik, hogy nem duzzasztják a számlám, bár mondjuk ráférne egy hülye húzzással mindent buktam...Najó nem mindent 0.03 fontot nem:) Pedig jól ment elég sokat nyertem azt egy kis balszerencsével, buktam az egészet...két TT-re jött floppon egy harmadik, és all ineztem...Neki meg bejött a flöss...Hát ez van...
      Ja ha nincs bankszámlám és nem jön össze hogy kapjak pénzt utánuk, akkor kézpénzel lehet befizetni, nincs sehol bankszámlám, és ha igen mennyi idő és mennyifelár?

Köszi:HunHooligan
    • kisike
      kisike
      Bronz
      Ahogy mondtam te attól nyered el a pénzt akitől akarod. A köv. az, hogy te azt hogy az 50$-bol 3 centig nincs semmi, azt nem mondod most komolyan ugye?
    • HunHooligan
      HunHooligan
      Bronz
      de elment mint elöbb is írtam, bár így visszinézve kisike, oltári baromságot csináltam akkor...De már késő bánat, na mindegy majd saját zsebből, mert nem adom fel egykönnyen és minden tiszteletem azé akitől kikaptam, de szerintem cseppet se jobb mint én, csak marha nagy mákja van meg jó pár dollárral többje lett...Ez van sajnos lényeg a légyegben az hogy egy hülye húzás miatt mindent elbuktam...Majd visszanyerem, bár ha jól számolgatom most már ezüstös leszek...Ott azért csak nehezebb és szívesen kezdtem volna inkább előlről...Mert hát valamit nem jól csináltam...
      Ja és még valami hogy tudom a Titánon visszaállítani hogy a pénzem ne fontba hanem dollárba legyen?
      Üdv:HunHooligan
    • kisike
      kisike
      Bronz
      nem semmi, nagyon kemény. A kérdés az, hogy hogyan lehet ilyen hamar egy húzással mindent elveszteni. Válasz: A bankrollodhoz képest nem a megfelelő limit választás, a bankroll managament és az ősszes cikk nem betartása. Nem akarok most veled kötekedni, de mi nem hiába irjuk a cikkeket, nem hiába vannak az élő edzések, tan videók, kéz elemzések stb. Ha befizetsz saját pénzből az is ugyanolyan hamar el fog úszni mindez, kivétel ha elkezded tanulmányozni a cikkeket, esetleg a megjátszott kezeket elemezteted itt a fórumban stb. stb. Rengeteg ajánlatunk van csak ki kell használni.

A pénznemet nem tudom, hogy kell visszaállitani $-ra, irj egy emailt a Titan supportnak.