[SH] NL50 AJs SpeedPoker

• Fidel22
      Fidel22
      Black
      Regisztrált: 2008.12.05, Hozzászólások: 1.879
      Villain ismeretlen

IPoker, $0.25/$0.50 No Limit Hold'em Cash, 4 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

BB: $50.25 (100.5 bb)
      CO: $27.45 (54.9 bb)
      BTN: $50.75 (101.5 bb)
      Hero (SB): $50 (100 bb)

Preflop: Hero is SB with A J
      2 folds, Hero raises to $1.50, BB calls $1

Flop: ($3) 5 2 A (2 players)
      Hero checks, BB bets $2.25, Hero raises to $6.50, BB raises to $48.75 and is all-in, Hero calls $42 and is all-in

Turn: ($100) K (2 players, 2 are all-in)
      River: ($100) Q (2 players, 2 are all-in)

Az utóbbi hetekben próbálom szélesíteni a c/r rangem, úgy véltem ez megfelelő hand ehhez, azonban a shove meglepett...

Egy 55,22,A5s,A2s,43s,A5o,A2o,43o ellen 40,63% EQ van, azonban a callhoz 42% kellene.
  • 3 válasz
    • duder1n0
      duder1n0
      Black
      Regisztrált: 2009.07.07, Hozzászólások: 5.334
      Azt szerintem szögezzük le, hogy TPGK+nutFD-val a dobás itt teljesen kizárt. Never-ever. Pláne BvB, ismeretlen ellen, és miután egy ilyen line-t játszunk.

Flopon egyébként ismeretlen ellen cbetelnék, és nyilván tönkre is mennék ha emel. Alapból nem rossz ez a line amit játszol, főleg ha az értékhandeket gyengébb félblöffökkel is vegyited. De ismeretlen ellen egyelőre maradnék a standard line mellett, és cbetelnék. Nem tudunk róla semmit, reg/fish, mennyire szúrna bele, stb. Egyébként azt sem teljesen értem, miért ilyen range-et adsz neki. Pl. 43 azért vlszleg ritkán lesz nála, viszont húzókat, TP-t egyáltalán nem tettél bele.
    • dzsoji01
      dzsoji01
      Black
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 362
      Eredeti hozzászólás: duder1n0
      . Egyébként azt sem teljesen értem, miért ilyen range-et adsz neki. Pl. 43 azért vlszleg ritkán lesz nála, viszont húzókat, TP-t egyáltalán nem tettél bele.
      +1
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Eredeti hozzászólás: duder1n0
      Azt szerintem szögezzük le, hogy TPGK+nutFD-val a dobás itt teljesen kizárt. Never-ever. Pláne BvB, ismeretlen ellen, és miután egy ilyen line-t játszunk.

Flopon egyébként ismeretlen ellen cbetelnék, és nyilván tönkre is mennék ha emel. Alapból nem rossz ez a line amit játszol, főleg ha az értékhandeket gyengébb félblöffökkel is vegyited. De ismeretlen ellen egyelőre maradnék a standard line mellett, és cbetelnék. Nem tudunk róla semmit, reg/fish, mennyire szúrna bele, stb. Egyébként azt sem teljesen értem, miért ilyen range-et adsz neki. Pl. 43 azért vlszleg ritkán lesz nála, viszont húzókat, TP-t egyáltalán nem tettél bele.
      Szia!

Teljesen egyetértek. Korrekt elemzés :f_thumbsup:

üdv, pborisz