[SH] Nl10 Kq [2013.05.07]

• Clickbox
      Clickbox
      Bronz
      Regisztrált: 2010.08.03, Hozzászólások: 1.254
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.10(BB) Replayer
      SB ($10.44)
      BB ($10.09)
      Hero ($10.46)
      UTG+1 ($11.62)
      CO ($7.09)
      BTN ($10)

Dealt to Hero K:club: Q:diamond:

Hero raises to $0.40, fold, CO raises to $1.10, fold, fold, fold, Hero calls $0.70

FLOP ($2.35) Q:spade: Q:club: 3:diamond:

Hero checks, CO checks

TURN ($2.35) Q:spade: Q:club: 3:diamond: 6:club:

Hero bets $1.20, CO raises to $2.40, Hero ?

Villain 71/32 35 hands
      3bet 25% (12)
      32/21/38/44
      to/fl/tu/riv
      cbet 20% (5)
      wtsd 26% (19)
      wwsf 42%
      w$sd 80% (5)

Pre ok a call ilyen arc ellen? Feltételezhető, hogy pozícionálisan teljesen tudatlan, szóval valószínű, hogy nem érzékeli, hogy az én rangem UTG-ből erősebb.

Post? A sizet azért így választottam turn (riveren nem tudtam volna overbet nélkül betolni, és nem is akartam volna), mert szerintem ha gyengébb Qx lesz ott nála (tehát valueból 3betelt vele lényegében), akkor az akciót úgyis megkapom, főleg hogy elég agro, gyengébb pár, pl 99/TT/JJ meg nem fog megadni itt egy nagy bet+river pusht...szerintem, de lehet nem max ev ez így?

Turn mit lépjünk? Ugye AQ ellen nyilván broke leszünk, és ez a line elég gyanúsan nuts...call mellett szólna, hogy elég agro, airből jöjjön max value, viszont turnre jött FD, OESD akár, amit szintén játszhatna így, és dobni nem fogja a pushra - stack elég kicsi? Ha 99+ játszik így azt riveren úgyis mögécheckeli.
  • 6 válasz
    • DavidPs87
      DavidPs87
      Bronz
      Regisztrált: 2010.01.03, Hozzászólások: 715
      A 3 bet nem számottevő 35 hand alatt de, nem egetrengetően sok a 3 bete. Simán lehet nála 88+ AK, Flop sima c bet mert itt pp-t soha nem fog eldobni lehet túlértékeli őket, a turn játéka nagyon AA,KK,JJ,TT amiből szeretne értéket kicsikarni. Így turn bet/broke minden FD és tt+ adni fogja.
    • Clickbox
      Clickbox
      Bronz
      Ő a pre aggresszor, csak leadelni tudnék a flopon
    • deadlift85
      deadlift85
      Bronz
      Regisztrált: 2012.04.13, Hozzászólások: 564
      Nutsot repel,de itt ugye csak AQ és a 33 ver meg minket és ő már berakta a fél stackjét és ilyen tört stack ellen szerintem nem hiba rátolni turnön a maradékot.

Ha riverre esik még egy over card,akkor lehet nem rakja be a 99+-ot,de így nem hisz neked szerintem,ha turnön berakod,főleg ha KK AA van nála
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 19.156
      Sziasztok,

Preflop
      35 ellen easy fold, kis stack is, nagy a 3bet méret is, ez tényleg fold...

De a többi állna, ha nagyobb mintán lenne... Azaz a fish valóban nem annyira érzékeli a pozíciókat mint a regek (sem 3betnél sem openraisenél)

Postflop
      flop std,
      turn valszeg csak call, bár a kis stack miatt határeset... Tök mind1 mije van, ilyen stack ellen soha nem fogunk dobni, ha 33, 66 vagy AQ, akkor ez van... Szóval csak call nálam, hát ha ritkán blöfföl...

GL,
      L.
    • Clickbox
      Clickbox
      Bronz
      Oks köszi :)

Úgy látszik egyik leak elnyomta a másikat (kis infóból wpzés > túl sokat dobok 3betre). Az arc elég nagy fish volt és ez volt a második 3betje ellenem elég rövid időn belül.

Turn nekem is jobban tetszik a call utólag, nagyobb stack ellen tuti adtam volna csak játék közben is, de így a kis hátralévő stack miatt betoltam inkább.
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 19.156
      Szívesen... Jaja ez az amikor ki akarod javítani a leaked aztán... Ez sztem tényleg szar spot flatelni 3betet 35 hand után...

A call meg nagyon marginális, nincs nagy diff a broke mellett sem a stack miatt, nagy stack ellen csak call...

GL.