[SH] NL100 K9o

• Abi7676
      Abi7676
      Bronz
      Regisztrált: 2008.02.24, Hozzászólások: 411
      Villain reg, az adott site profija 2,2k hand
      19/13/4,9/28/59 (vpip/pfr/3bet/wtsd/w$sd)
      2,4/2,4/1,8/3,9 (af total/F/T/R)

UTG fish 112 hand 44/8
      BU gyengébb reg 5,5k hand 26/16

Nagyobb kézbe pár ugye nem lehet nála, az egyedül a 7x ver.
      Azért adtam meg, mert nem igazán értettem, miért emelne vissza flopon bármilyen hetessel és ezzel kiűzné a partiból a fisht és a gyenge reget.
      Bár igazán azt sem tudom, mivel blöffölhetne így illetve 9x-el visszaemelne-e? Jobb a dobás már flopon?

CO: $58.50 (58.5 bb)
      BTN: $100 (100 bb)
      Hero (SB): $141.02 (141 bb)
      BB: $109 (109 bb)
      UTG: $297.84 (297.8 bb)
      MP: $102.80 (102.8 bb)

Preflop: Hero is SB with 9:diamond: K:club:
      UTG calls $1, 2 folds, BTN calls $1, Hero completes, BB checks

Flop: ($4) 7:diamond: 7:spade: 9:heart: (4 players)
      Hero bets $2, BB raises to $10, 2 folds, Hero calls $8

Turn: ($24) 7:heart: (2 players)
      Hero checks, BB bets $18, Hero calls $18

River: ($60) 3:diamond: (2 players)
      Hero checks, BB bets $50, Hero calls $50
  • 2 válasz
    • zbornaja
      zbornaja
      Bronz
      Regisztrált: 2009.03.24, Hozzászólások: 1.713
      hali

Nem is tudom en nem szeretek ilyen lappal limpelni, eleg hulyeket lehet vele floppolni, gyenge top par... Nalam ez pre fold, vagy izolalaok, ha sokat dobnak. ez esetben inkabb fold.

Flop:
      limpelt pot, en itt potolnek... Romolhat a kezunk konnyen es van kinnt huzo is, fish is akitol johet ertek.
      A fel pot akar indukalhatna is, de sztem ez inkabb lesz value es bb-nel akar minden 7x ott lehet, amivel igy fog jatszani, h vedekezzen, erteket nyerjen, mert 4way olcson huzhatnak mogotte es sok rossz turn johet neki. 9xszel sztem nem fog raiselni, foleg ha nagyobbat betelsz... gyenge top parunk van, limpelt pot, sok zseton elottunk keves a kasszaban, tehat sok mehet be kesobbi utcakon, nalunk gyenge lap...--> szal nalam nagyobb bet/fold flop.
    • lino5
      lino5
      Bronz
      Regisztrált: 2008.01.22, Hozzászólások: 8.935
      hali

valszeg értéket szeretne nyerni egy limpelt potban jött fél potos c-bet ellen. nem csak az a kérdés ilyen szitukban, hogy miért játszana így jobbal, hanem, hogy mivel mással játszana így? blöff gyakorlatilag kizárt egy protól, ha itt blöfföl az egy nagyon sima, semmivel sem magyarázható fish play. multiway a pot, van egy bet, a range-ekben bármi lehet. draw-val már nagyon ritkán játszhatna így, de a fish miatt csak calloznia érdemes, tehát ez megint nem valószínű. 7x viszont nagyon simán lehet nála és játszhat is így vele a fish miatt értékért. turnön a szitu jónak tűnik nekünk, de nem az, magasabb PP-k megint csak kizárt egy jó játéksnál ugye, de ha nála mondjuk tényleg egy 8T is volt a flopon, turnön már nem számíthat dobásra semmilyen fulltól, megint nem nagyon van értelme betelnie. river meg pláne, nem reppel semmit, 9x mindig callozni fog, ha eddig eljött, totál értelmetlen a bet mindentől ami nem 7-es, 9x az előzményekkel együtt valószínűtlen, tehát a split dobattatástól sem tartanék

üdv, lino