[SH] Full vs ?

• Zsoooolti
      Zsoooolti
      Bronz
      Regisztrált: 2011.06.24, Hozzászólások: 708
      :diamond: Flop: Passzivitást látva IP megpróbáltam elvinni a potot.
      :diamond: Turn: Csökkent az esélye, hogy ász legyen nála, ezért mivel villain egy calling station, értékért beteltem.
      :diamond: River: A kezemet erősnek gondoltam, ezért értékért hívtam, de mivel villain nagyon passzív, a check-raise-ére dobtam.
      Azóta azon rágódok, hogy nála lehetett-e a 4. ász, vagy egy 2-essel, 4-essel, esetleg egy zsebpárral move-olta ezt...?

Köszi,
      Zsoooolti

Villain (164 hand):
      VP/PFR/3bet/F3bet/Call open/WTSD (when saw river)
      37/6/1,6/-/34/31

Postflop AF/Flop cbet/Flop fold to cbet/ Turn Fold to cbet
      0,93/80/47/0

River check-raise: 25 % (4)

Boss No-Limit Hold'em, $0.10 BB (5 handed) - Boss Converter Tool from http://www.flopturnriver.com

BB ($10)
      UTG ($14.55)
      MP ($11.61)
      Hero (Button) ($12.48)
      SB ($6.13)

Preflop: Hero is Button with 8, 8
      1 fold, MP calls $0.10, Hero bets $0.30, SB calls $0.25, 1 fold, MP calls $0.20

Flop: ($1) 4, 2, A (3 players)
      SB checks, MP checks, Hero bets $0.50, 1 fold, MP calls $0.50

Turn: ($2) A (2 players)
      MP checks, Hero bets $1, MP calls $1

River: ($4) A (2 players)
      MP checks, Hero bets $2, MP raises $9.81 (All-In), Hero folds

Total pot: $8

Results below:

MP didn't show
  • 1 válasz
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 19.156
      Szia,

preflop nagyobb raise egy picivel (4x-ig menjen)
      flopon lehet cbetelni, nincs gond. limp/call range általában párok, suited connectorok és Axs-ek, mondjuk Ő keveset emel, tehát egy két broadway vagy jobb lap is ott lehet, és sokat játszik szóval lehet minden Ax ott van (A2o-tól kezdve mondjuk AQo-ig)
      fél cbet mérete tetszik is, arra ha nincs Ax-k simán dobnak (transzparens betsizing fishek ellen)
      turnon fell kell adnod a handet , ez sajnos ilyen mikrós berögződés, hogy kevés Ax lehet Nála, kombinációkat nézünk és ranget és sajnos ilyen fishnél minden Ax ott lehet : (
      A2-AQ (feltételezzük AK-t emel) így ---> csak A2-ből 6db kombináció lehet kinn, A3-ból 8 kombináció, szóval ha összeszámoljuk ezeket kb majdnem 60-70 kombináció is kinn lehet csak Ax-ekből, plusz fullok, plusz pározódás miatt lehet nem dob egy 4x-et sem... Így hogy trips jött le riverre egy fish soha nem fog Neked dobni egy másik fullt :) (4x-et, 2x-et sem). Szerintem itt ha lehet még nagyobb hiba a bet...

Turnon adjuk fel ezeket, nagyon sok kombináció ver, ellenben mindig azt is gondold át, hogy mi az amit dobatsz a flop call rangeből a turnon??!!?!

GL,
      L.