[SH] NL30 - K9s

• ALCU01
      ALCU01
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.18, Hozzászólások: 11.128
      $0.15/$0.30 No Limit Holdem
      OnGame
      3 Players
      Hand Conversion Powered by weaktight.com

Stacks:
      BTN ($28.50) 95bb
      SB ($15.29) 51bb
      Hero (BB) ($30) 100bb

Pre-Flop: ($0.45, 3 players) Hero is BB K:diamond: 9:diamond:
      BTN folds, SB raises to $1.50, Hero calls $1.20

Flop: Q:diamond: 10:club: 9:spade: ($3, 2 players)
      SB bets $2.25, Hero calls $2.25

Turn: J:heart: ($7.50, 2 players)
      SB bets $5.70, Hero calls $5.70

River: 2:diamond: ($18.90, 2 players)
      SB goes all-in $5.84, Hero calls $5.84

Final Pot: $30.58

63/38-as agro arc 95 hand alatt
  • 5 válasz
    • dzsoji01
      dzsoji01
      Black
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 362
      És mi a kérdés?:)
    • ALCU01
      ALCU01
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.18, Hozzászólások: 11.128
      Amikor odaírom, hogy a kérdés, hogy flop dobhatatlan-e, akkor - megjegyzem jogosan - észrevétel érkezik a pre játékra. :s_wink:

Tehát itt a kérdés hogy pre fold/call/3bet, Flop fold/call/raise, Turn call/raise és River fold/call kb.
    • dzsoji01
      dzsoji01
      Black
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 362
      Nagyon kevés a hand de valószínűleg pre vezetsz a range ellen ,nekem tetszik a call.
      Floppon a cbet statisztikák alapján döntenék,ha sokat barellezz a srác akkor berakom ellene floppon,ha hajlamos feladni akkor call.
      Ezen a turnon csak a call a jó játék sztem,a river totál blank csak az AK ver és kismilló kétpárral ,settel, 8x-el rád fogja tolni.
    • wolv3rine
      wolv3rine
      Platina
      Regisztrált: 2008.03.06, Hozzászólások: 4.987
      Pre K9s ált nem elég jó egy value 3betre, Fisht 3betelni blöffből nincs értelme, vezetünk a range-e előtt -->Call.

Flopon én is a cbet tendenciáira figyelnék. Arra hogy mennyire hajlandó folytatni a turnon, mennyire megy el mutatásig..., de azért vegyük figyelembe, hogy kb semmink sincs, szóval még ha turnon passzívvá válik én még akkor is 2x-3x meggondolnám, hogy van-e értelme megadnom. 4lapos sorra húzunk BU párral egy tört stack ellen. Háát nekem ez valahogy nem faja.--> Fold mellett vagyok flopon.

Bár azt írod, hogy agro, de ugye nem tudhatjuk mennyire. Pl. any2 cbetelne, barrelezne? Úgymond ismeretlenül ezt nem tudnám feltételezni. Az emelésnek úgymond nem látom értelmét, mert ilyen stack-ek mellett a flopon szerintem csak a push játszana. Figyelembe véve a board textúrát és hogy Fish (szóval bármilye van adni fogja, és az a bármi szinte biztosan jobb, mint mi ezen a boardon) valamint hogy valószínű legalább párt, vagy húzót... tart (mivel cbetelt -és szinte minden broadway ott lehet nála), amit akármit teszünk úgysem fog dobni, és mi csak egy BU párt+GS-ot tartunk, én nem merném betolni sem.

Így játszva a turn call már tetszik és minden riveren megadok.
    • novak53
      novak53
      Edző
      Edző
      Regisztrált: 2010.05.02, Hozzászólások: 7.070
      Sziasztok!

Az azért elég erős túlzás lenne állítani, hogy vezetünk a range ellen (persze nem kizárt), de 5bb-vel azért ritkán fog 40%+ emelni, de lehet ez a std méretezése, ettől függetlenül azt gondolom, hogy jó a preflop call, mert nagy implied oddsal számolnék és IP jól játszik ez a kéz.

Egyedül a flop call lehet kérdés, de mivel kinézem belőle, hogy sokszor cbetel, így teljesen jónak tartom a megadást. Törn és river std.

Nem értem azt a gondolatot, hogy ha sokat barellez, akkor miért jobb a raise, mint a call. Azt gondolom csak call és fold lehet itt opció, mivel raise/fold ellene egyébként sem jó ötlet, plusz tér sincs hozzá.

GL:
      novy