[SH] nl25 AJ sqzpot

• szulejmanov
      szulejmanov
      Black
      Regisztrált: 2012.03.16, Hozzászólások: 1.605
      Poker Stars, $0.10/$0.25 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

UTG: $25 (100 bb)
      MP: $23.56 (94.2 bb)
      CO: $25 (100 bb)
      BTN: $74.44 (297.8 bb)
      Hero (SB): $34.91 (139.6 bb)
      BB: $22.78 (91.1 bb)

Preflop: Hero is SB with J A
      UTG folds, MP raises to $0.50, CO folds, BTN calls $0.50, Hero raises to $3, BB folds, MP calls $2.50, BTN folds

Flop: ($6.75) T J 9 (2 players)
      Hero bets $4, MP calls $4

Turn: ($14.75) K (2 players)
      Hero ?

Villain 91 hand alapján:

24/11 af: 4.0

Turn?
  • 2 válasz
    • wolv3rine
      wolv3rine
      Platina
      Regisztrált: 2008.03.06, Hozzászólások: 4.987
      Először is úgy gondolom, hogy figyelembe kell vennünk, hogy 140bb deepek vagyunk. Ha 3betelünk BTN nagyon könnyen megadhat újra, ezért inkább eltolnám a 3bet range-em a SC-ok felé (bár 140bb még annyira nem deep, de még így is megadásra számítanék minden pártól, AQs, AJs, KQs és még jó pár QJs, JTs, T9s kéztől. Ez lenne az alap, ettől szerintem csak tágabban fog megadni BTN.

Ezzel csak az a baj, hogy MP valószínű Fish és ellene meg éppen az ellenkezője kellene, magas broadway lapok. Eddig nem nagyon openR-elt, AJo nem is a legjobb lap a R/C skálája ellen, szóval lehet weak, de én ezt pre elszórtam volna, mert egyszerűen nem tudok dűlőre jutni, hogy most hogy fogok ebből jól kijönni.

Röviden: azt gondolnám MP ellen AJo kevés valueért OP emelésre, BTN ellen meg 140deepen csak bajba keverem magam, ezért fold.

Flop cB, turn ch/F-on lennék, mert nem látnék már értéket a betben. Szinte minden ver. Ha blöffölni akar, akkor blöfföljön.
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Eredeti hozzászólás: wolv3rine
      Először is úgy gondolom, hogy figyelembe kell vennünk, hogy 140bb deepek vagyunk. Ha 3betelünk BTN nagyon könnyen megadhat újra, ezért inkább eltolnám a 3bet range-em a SC-ok felé (bár 140bb még annyira nem deep, de még így is megadásra számítanék minden pártól, AQs, AJs, KQs és még jó pár QJs, JTs, T9s kéztől. Ez lenne az alap, ettől szerintem csak tágabban fog megadni BTN.

Ezzel csak az a baj, hogy MP valószínű Fish és ellene meg éppen az ellenkezője kellene, magas broadway lapok. Eddig nem nagyon openR-elt, AJo nem is a legjobb lap a R/C skálája ellen, szóval lehet weak, de én ezt pre elszórtam volna, mert egyszerűen nem tudok dűlőre jutni, hogy most hogy fogok ebből jól kijönni.

Röviden: azt gondolnám MP ellen AJo kevés valueért OP emelésre, BTN ellen meg 140deepen csak bajba keverem magam, ezért fold.

Flop cB, turn ch/F-on lennék, mert nem látnék már értéket a betben. Szinte minden ver. Ha blöffölni akar, akkor blöfföljön.
      Szia!

Egyetértek. Hacsak nem valami nagy fish BU, akkor én ezt inkább dobnám PF.

üdv, pborisz