[FR] AQo NL10

• 4 válasz
    • solyom007
      solyom007
      Bronz
      Regisztrált: 2008.03.10, Hozzászólások: 1.285
      Szia!

Sima fold nálam, szettre tenném, talán AK.
    • Laci24
      Laci24
      Bronz
      Regisztrált: 2009.10.07, Hozzászólások: 6.091
      Szia!

Én flopon kicsit nagyobbat hívnék. Gondolom erősebb handekkel valamivel te is 50 cent felé vennéd a méretet. Persze fish ellen az 50 cent is rendben van, de inkább ott is valamivel nagyobbat hívnék, mert ő meg szélesebben ad meg a flopon.

A srác elég feszes.. Szerintem elég érdekes a turn helyzet. Alapvetően kevés blöfföt tennék a kezébe.
      Hm, érdekes elég normális statjai vannak de mégse full stack. Könnyen lehet, hogy valami MSS arc, aki még nem ült ki duplázás után, vagy valami ilyesmi.
      Jobb lenne több infó.. :) Mert ha pl. Starson volt, akkor nem szerintem kevés eséllyel lehet jó reg, mert ott meg auto rebuy van.
      Meg handszám is jól jönne. :)

Asztal: K:diamond: Q:heart: 5:heart:  A:club:
             Részesedés   Nyert  Osztozás
      MP2        13.64%   5.30%     8.33% { AsQc }
      MP3        86.36%  78.03%     8.33% { QdQh, QdQs, QhQs, QhQc, QsQc, 5d5h, 5h5s, 5d5c, 5h5c, 5s5c, KhQh, JdTd, JhTh, AKo, AdQh, AhQd, AhQs, AsQh, AcQh }

Nekem ez jött ki. A két szettből csak 5-5 kombót tettem bele, mert szerintem akár flopon is emelhet vele, hiszen húzós a board. Még tettem bele ilyet, hogy KQ kőr, bár ez annyira nem valószínű, de talán beleférhet. Meg még olyannal gyengítettem a skáláját, hogy AQ, de ez is elég optimista feltételezés azért. Ezen kívül természetesen ott lehetnek nála turnön a szettek, AK, meg esetleg JT (ehhez tettem két kombót, ami jobban kapcsolódik a flophoz).
      Gondolkodtam, de lazább skálát nem tudok a kezébe tenni.
      Így meg elég rosszul állunk..
      1,85+1,4+3,8=7,05 a pot az emelése után. A megadáshoz 3,8-1,4, vagyis 2,4 dollár szükséges. 2,4/(7,05+2,4) = 2,4/9,45 az kerekítve 0,254, vagyis 25,4% részesedés kellene a turnön. Az nincs meg. Fold.

GL!
    • ingyenfrag
      ingyenfrag
      Bronz
      Regisztrált: 2008.08.06, Hozzászólások: 19.204
      Szia!

Különösebb info nélkül sztem is sima dobás.
      12/9 aligha fog blöffölni, meg nincs is túl sok lap amit blöffbe fordíthatna ezen a turnön.

A betméreted sem kcisi, így arra sem mozdulnának rá csak úgy.

üdv: IF
    • hbence11
      hbence11
      Bronz
      Regisztrált: 2012.12.29, Hozzászólások: 365
      Köszönöm a válaszokat!

Nem MSS volt, 10$-ról indult, bővebb infot azért nem írtam mert kb 35 hand volt róla. Egyébként belenéztem az ötösökbe, legközelebb dobom.

GL!