[SH] Qq

• Zsoooolti
      Zsoooolti
      Bronz
      Regisztrált: 2011.06.24, Hozzászólások: 708
      Itt a passzív fish akkorát betelt, hogy bevallom, megijedtem, és minimum KK-t sejtettem nála. Flopon nem is tudom, mit akartam, talán check-raise-elni, bár KK+ ellen az sem véd meg. Így, hogy nem cbetelt, turn-ön beteltem, aztán mikor lejött az ász, szerintem bet-fold-olni akartam. Rámpush-olt, én biztosra vettem, hogy ász van nála, de 14,72-be kellett 5,05-öt megadnom, és ekkor már úgy éreztem, eléggé össze-vissza move-olgat, ezért inkább megadtam :facepalm:

Villain (83 hand):

http://img843.imageshack.us/img843/122/35547582.jpg

AFQ: 20

Boss No-Limit Hold'em, $0.10 BB (6 handed) - Boss Converter Tool from http://www.flopturnriver.com

SB ($18.04)
      Hero (BB) ($10.25)
      UTG ($6.82)
      MP ($2.70)
      CO ($10.03)
      Button ($9.27)

Preflop: Hero is BB with Q, Q
      UTG calls $0.10, 1 fold, CO calls $0.10, Button bets $1.20, 1 fold, Hero calls $1.10, 2 folds

Flop: ($2.65) 9, 7, 10 (2 players)
      Hero checks, Button checks

Turn: ($2.65) 4 (2 players)
      Hero bets $2, Button calls $2

River: ($6.65) A (2 players)
      Hero bets $2, Button raises $6.07 (All-In), Hero calls $4.07

Total pot: $18.79

Results below:

Button had J, A (one pair, Aces).
      Hero had Q, Q (one pair, Queens).
      Outcome: Button won $17.84
  • 2 válasz
    • maksagery
      maksagery
      Bronz
      Regisztrált: 2009.10.13, Hozzászólások: 5.524
      Szia!

Preflop a call nagyon-nagyon nem tetszik. Soha az életben nem callolnék be fishnek ilyen jó kézzel. Nálam nagyon sima 3bet/broke a játék minden ilyen agyalágyult ellen, ilyen jó kezekkel.

Én preflop 3bet olyan 3,5$-ig.
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 19.145
      Sziasztok,

Érdemes figyelni a betsizingját, ha van tell, hogy nagy hand nagy kis hand kicsi, ehhez nagyon komoly read kell, akkor talán dobható is (KK, AA ellen nincs meg az odds) ha nincs ilyen read, csak ilyen statok, akkor std esetben ez 3bet/broke

Egyszerűen azért, mert ezek random gombnyomogatók és látnak egy szebb broadway handet ATs+, AJo+, KJo+ és ha olyan kedve van unatkozik, simán megemeli ennyire és ha rendesen vissza 3betelsz, akkor meg is fogja adni....

Postflop nem tetszik a lined, riveren nincs vbeted, esetleg x/c-hetnél ha nagyon agró lenne, de ahhoz nagyon széles pfr skála kellene és nem abból indultunk ki, szóval talán river egy nagyobb betre fold a jó megoldás...

A kis bet/fold talán az egyik legrosszabb, nagyon agresszív ellenfelek ellen érdemes játszani, amikor rengeteg hand besül azaz sok draw besül és nem tud megadni ellenben egy két gyenge kéz tud callozni és nem lehet nála erős kéz...

Itt a legtöbb draw Ax-es FD volt, ami oda is ért, 8x-et már pre nem tettünk a kezébe...

Na ez picit összeszedetlen lett, remélem, azért érthető lényege.
      GL.
      L.