[SH] nl50 JJ (2)

• totyike
      totyike
      Bronz
      Regisztrált: 2008.01.29, Hozzászólások: 1.179
      utg 70/40/24 70 hand, igazi csemege :coolface:

sokat 3beteltem ip ellene éscsináltam többek között egy A high calldown-t, amikor 82-oval blöffölt végig TT353 boardot, szóval elég mérges rám. Pre be is tenném ellene.

sb 15/13/8 cbet 80% turn cbet 100% wtsd 40% de összesen csak 100 hand. Ő végig látta ezt az akciót.

Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.50(BB) Replayer
      SB ($50.93)
      BB ($50)
      UTG ($98.63)
      CO ($57.54)
      Hero ($80.59)

Dealt to Hero J:spade: J:diamond:

UTG raises to $1, fold, Hero raises to $3.50, SB raises to $9, fold, fold, Hero calls $5.50

FLOP ($19.50) K:diamond: 6:heart: 3:spade:

SB bets $9, Hero calls $9

TURN ($37.50) K:diamond: 6:heart: 3:spade: 6:spade:

[color=red]SB bets $32.93 (AI), Hero?

Még ha feszes is villain, nem tudtam túl sok value handet adni a kezébe, amit így játszik és láthatóan stacknyi potot épít turn-re. AK-val elég buta játék, AA KK is turn-ön dobatja kb az összes gyengébb kombót, runner runner flush-től nemigen kell tartania, QQ-t kizártnak tartom, szóval csináltam egy herocall-t...
  • 2 válasz
    • wolv3rine
      wolv3rine
      Platina
      Regisztrált: 2008.03.06, Hozzászólások: 4.987
      UTG ellen legalább 4,5$-ig 3beteltem volna és erre a cold 4betre kiszállok.

Nekem valahogy már a flop call sem tetszik. OK, hogy van egy 2nd párunk, de kb soha nem lesz nálunk Király így simán végíg barrelezhet, (sem KK+ főleg lazább image-el), ezért én a flop foldot sem tartom hibának. Turn meg végképp.
    • novak53
      novak53
      Edző
      Edző
      Regisztrált: 2010.05.02, Hozzászólások: 7.070
      Sziasztok!

Szerintem itt preflop fold a legjobb. Az ellenfél egy nitnek tűnik, aki nem fog kellőképpen alkalmazkodni ahhoz, hogy egy maniac ül az asztalnál, nem fog jelentősen lazítani a skálákon, ezért a cold 4bet range továbbra is nagyon erős lesz, szerintem.

Nagyon kíváncsi vagyok, hogy mit mutatott az ellenfél, de szerintem nagyon optimista azt feltételezni egy nitről, hogy kellően sok blöff lesz nála ebben a szituációban.

GL:
      novy