[SH] nl50 AKo

• totyike
      totyike
      Bronz
      Regisztrált: 2008.01.29, Hozzászólások: 1.179
      ellenfél lila fish, azaz sok maniac megmozdulása van.

28/16/3.6 foldto3bet: 31% (16hand)
      fold2cbet: 62% fold2turncb: 50% vs missed cbet értékből csak oop van, az 44% 18 handből. wtsd 27% wwsd 36% w$sd 38% összesen 400 hand

Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.50(BB) Replayer
      Hero ($101)
      BB ($100)
      UTG ($122)
      CO ($58.42)
      BTN ($125)

CO antes $0.10
      BTN antes $0.10
      Hero antes $0.10
      BB antes $0.10
      UTG antes $0.10

Dealt to Hero A:diamond: K:club:

UTG raises to $1.50,
      fold, fold, Hero raises to $5.50, fold, UTG calls $4

FLOP ($12) K:diamond: T:club: A:heart:

Hero bets $7, UTG calls $7

TURN ($26) K:diamond: T:club: A:heart: 5:heart:

Hero checks, UTG bets $12.50, Hero raises to $31.50, UTG raises to $109 (AI), Hero calls $57.35 (AI)

RIVER ($203) K:diamond: T:club: A:heart: 5:heart: 9:spade:
      Hero shows A:diamond: K:club: (Pre 65%, Flop 17.9%, Turn 9.1%)UTG shows J:club: Q:spade: (Pre 35%, Flop 82.1%, Turn 90.9%)UTG wins $201
  • 7 válasz
    • wolv3rine
      wolv3rine
      Platina
      Regisztrált: 2008.03.06, Hozzászólások: 4.987
      Nálam ez bet/bet/bet, mert nem szeretnm, hogy KQ, JT, AJ, AQ free turnt kapjon és nincs info, hogy képes-e hívni a turnt ha passzolunk.

Így játszva nyilván nem dobunk top2-t még 200 deepen, csak az a kérdés, hogy hogyan tudjuk könnyebben bepakolni. Mindenesetre szerintem kell a turn bet.
    • trickstyle24
      trickstyle24
      Arany
      Regisztrált: 2008.01.19, Hozzászólások: 3.067
      Ennyi infobol én nem látom h agro lenne, turn ch/r szerintem nem jó, azért sok rosszabbal nem fogja itt bepakolni, az AI után már fognám is a fejem, mit verünk, amivel 200bb t berak?
    • PedroRobertooo
      PedroRobertooo
      Bronz
      Regisztrált: 2011.06.13, Hozzászólások: 1.424
      Hali

Flop nagyobb cbet. Turntől pedig calldown-t játszanék. Nyilván 100bb deepen eszembe se jutna lassítani csak a bet/bet/bet. De azért hiába, hogy fish, egy turn raise kellemetlenül érintene 200bb deepen. mivel bet/fold nagyon nagy butaság lenne így kihasználva az aggresszivitását sima calldown.

GL, pedro
    • wolv3rine
      wolv3rine
      Platina
      Regisztrált: 2008.03.06, Hozzászólások: 4.987
      Ő egy ilyen SemiFish, ha turnon átállunk calldownra, akkor rengeteg értéket hagyunk még TPAK, draw, a pár+draw típusú kezeiben. Nem szeret dobálni, az már ennyi statból is látszik, az viszont nem nagyon, hogy mennyire agro. Én nem feltételezném, hogy majd elkezd a floatjaival betelni a turnon és azt gondolnám csak szabad lapot adunk neki ezért turn/river is sima vbet.
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Eredeti hozzászólás: totyike
      ellenfél lila fish, azaz sok maniac megmozdulása van.

Szia!

Nyilván volt valami oka, amiért így jelölted, de önmagában ezzel én nem megyek semmire. Ugyanis a statokból számomra nem az derül ki, hogy agresszív lenne.
      Szóval amíg valamilyen read vagy stat nem támasztja alá az agresszivitását, addig én standard bet-bet-bet line-on lennék és nagy valószínűséggel bet/fold lenne, főleg a turnön és riveren.
      Ha viszont valami alátámasztja, akkor a turntől én is átállnék ch/c-ra, de ez a ch/R/broke 200bb deepen nekem túljátszás. Annyira nem tűnik idiótának, hogy itt túl gyakran betegye rosszabb kezekkel.

üdv, pborisz
    • PedroRobertooo
      PedroRobertooo
      Bronz
      Regisztrált: 2011.06.13, Hozzászólások: 1.424
      Az elemzéssel kapcsolatban annyit szeretnék kérdezni, hogy minél inkább az derülne ki a statjaiból, hogy agresszív, annál inkább ch/c line és minél inkább passzív annál inkább 3 utca b/f? Számomra ez jött le, csak biztosra szeretnék menni :)
      Köszönöm!
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Eredeti hozzászólás: PedroRobertooo
      Az elemzéssel kapcsolatban annyit szeretnék kérdezni, hogy minél inkább az derülne ki a statjaiból, hogy agresszív, annál inkább ch/c line és minél inkább passzív annál inkább 3 utca b/f? Számomra ez jött le, csak biztosra szeretnék menni :)
      Köszönöm!
      Igen, jól értelmezted. Hiszen egy passzívabb játékos itt semmilyen Ax-et nem fog dobni, ezért erősen betelni kell ellene.