[SH] NL25 JsTs

• gemiraldine
      gemiraldine
      Bronz
      Regisztrált: 2013.04.09, Hozzászólások: 14
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Leosztás lejátszása

$0.1/$0.25 No-Limit Hold'em (6 handed)

Known players:
      BU:
      $28.94
      SB:
      $21.55
      BB:
      $26.42
      MP2:
      $25.53
      MP3 (Hero):
      $26.31
      CO:
      $28.49

Preflop: Hero is MP3 with J, T.
      MP2 folds, Hero raises to $0.77, CO calls $0.77, 2 folds, BB calls $0.52.

Flop: ($2.41) 4, 9, J (3 players)
      BB checks, Hero bets $1.25, CO folds, BB raises to $3.80, Hero calls $2.55.

Turn: ($10.01) 9 (2 players)
      BB bets $5.25, Hero calls $5.25.

River: ($20.51) A (2 players)
      BB bets $16.60(All-In), Hero calls $16.49(All-In).

Final Pot: $53.6.
      Results follow:

BB shows a full-house, nines full of jacks(9 J).
      Hero shows a flush, ace high(J T).

BB wins with a full-house, nines full of jacks(9 J).

Sziasztok!

Valamit máshogy kellett volna?
      73 hand alapján 23/14 As 21 Fs 82 de gondolom ennyi hand alapján elhanyagolható!
      A flop c/r után ez egy sima fold?
      Köszönöttel:
      Gemiraldine
  • 2 válasz
    • wolv3rine
      wolv3rine
      Platina
      Regisztrált: 2008.03.06, Hozzászólások: 4.987
      Az a baj, hogy nagyon kicsi a cbet, így sokkal könnyebben rámozdulhatnak any2, ezért szerintem még a flopon adható, hiszen már csak HU ch/R-el.

Ami kicsit kérdéses számomra az a turn. Kb. 25% pot oddsot kínál és nekünk van 9+3outunk javulni (vagy néha talán még a tízes is jó lehet). Mivel már duplázódott a board, én mindenképp levonnék 2outut a flush-ből és így 7+3=10out-al számolnék, ami kb 20%. Van viszont implikált esélyünk, bár RIO-s, mert könnyen meglehet, hogy már a turnon drawing dead-ek vagyunk. Ebbe jobban bele kellene mászni, hogy vajon mennyi RIO-val kellene számolni, de nekem még így is a turn fold tetszik jobban. Egész egyszerűen azért, mert nem számolnék implikált eséllyel a RIO miatt, és turnon enélkül nincs oddsunk a callra.
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Eredeti hozzászólás: wolv3rine
      Az a baj, hogy nagyon kicsi a cbet, így sokkal könnyebben rámozdulhatnak any2
      Szia!

Az ilyen gondolatokat el kell felejteni, mert rossz irányba visznek. A cbet mérete igazából nem rossz. Viszonylag száraz a board és 3way is vagyunk. Azt szeretnénk, hogy minél több gyengébb lap tudjon megadni.
      De az emelés után itt nincs más opció csak a dobás. Az ellenfél ismeretlen és emelt a flopon. Ezek azok az információk, amik biztosak és én ismeretlen ellenfél ellen nem kezdek el megadogatni csak azért, mert esetleg blöffölhet is. Még egy AA-t is simán dobnék itt, nemhogy egy ilyen gyenge kezet.
      A flop megadás után turnön meg végképp dobás. A BD FD egy duplázódott boardon már semmit nem ér, szóval nem szabad belemenni ilyen kétes szituációkba.

üdv, pborisz