[SH] nl25 A9s 3betpot CO vs BB

• szulejmanov
      szulejmanov
      Black
      Regisztrált: 2012.03.16, Hozzászólások: 1.605
      Poker Stars, $0.10/$0.25 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

MP: $31.70 (126.8 bb)
      Hero (CO): $26.84 (107.4 bb)
      BTN: $28.92 (115.7 bb)
      SB: $30.70 (122.8 bb)
      BB: $25 (100 bb)
      UTG: $13.57 (54.3 bb)

Preflop: Hero is CO with 9 A
      2 folds, Hero raises to $0.75, 2 folds, BB raises to $2.25, Hero calls $1.50

Flop: ($4.60) Q Q 9 (2 players)
      BB bets $2.60, Hero calls $2.60

Turn: ($9.80) 6 (2 players)
      BB bets $6.60, Hero folds

Villain 14/8 af: 2.2 3bet: 3.4(59) resteal: 12(17)

Prf jó a call?
      Turnön jó a dobás?
  • 2 válasz
    • wolv3rine
      wolv3rine
      Platina
      Regisztrált: 2008.03.06, Hozzászólások: 4.987
      Ennyi statból szerintem pre fold. Hacsak nem látok rajta valami postflop lead-et, akkor úgy érzem dobható a kis 3betre is, hiszen alig 3% fölött 3betelt eddig. Ha mondjuk postflop passzívvá válik és nagyon sokat ch/F-ol (kevés cBet, kevés barrel, kevés AF...), akkor talán beleférhetett volna a call is.

Flop nem tudunk róla semmit (a postflop tendenciáiról), így ismeretlenül flop call, turn foldon lennék.
    • ingyenfrag
      ingyenfrag
      Bronz
      Regisztrált: 2008.08.06, Hozzászólások: 19.204
      Eredeti hozzászólás: wolv3rine
      Ennyi statból szerintem pre fold. Hacsak nem látok rajta valami postflop lead-et, akkor úgy érzem dobható a kis 3betre is, hiszen alig 3% fölött 3betelt eddig. Ha mondjuk postflop passzívvá válik és nagyon sokat ch/F-ol (kevés cBet, kevés barrel, kevés AF...), akkor talán beleférhetett volna a call is.

Flop nem tudunk róla semmit (a postflop tendenciáiról), így ismeretlenül flop call, turn foldon lennék.
      +1

Nekem is sima pre fold. Annyira nem játszik jól a kéz és tényleg egy nit a srác. Ez még FR-en is nit lenne:D

A kéz nem olyan könnyen játszható. Adnék itt párokkal meg jobb spekulatív kezekkel, mert tényleg nagyon feszes lesz itt.

Ez a lap kevés egy callhoz, de annyira azért nem vészes. A turn bet túl nagy hogy megadhassunk. Számolnék azért implied oddsal meg egy Qx-et vagy egy overpárt sokszor stackelhetünk. Bár amilyen nit még eldob egy AA-t is:D

Flop call sztem rendben van, mert azért restealelni gondolom többet szokott és azért van részesedésünk is a range ellen.

üdv: IF