[SH] nl20 tt

• 1Cranberries1
      1Cranberries1
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.26, Hozzászólások: 3.852
      http://pbrd.co/10wGCHE

Ezt hogyan lehetne máshogyan?

IPoker, $0.10/$0.20 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

UTG: $5.26 (26.3 bb)
      MP: $18.19 (91 bb)
      CO: $20.40 (102 bb)
      Hero (BTN): $39.02 (195.1 bb)
      SB: $19.19 (96 bb)
      BB: $31.63 (158.1 bb)

Preflop: Hero is BTN with T T
      UTG folds, MP calls $0.20, CO calls $0.20, Hero raises to $1.20, 3 folds, CO calls $1

Flop: ($2.90) 3 K A (2 players)
      CO checks, Hero bets $2, CO raises to $4, Hero folds

Results:
      $6.90 pot ($0.34 rake)
      Final Board: 3 K A
      CO mucked and won $6.56 ($3.36 net)
      Hero mucked T T and lost (-$3.20 net)
  • 2 válasz
    • wolv3rine
      wolv3rine
      Platina
      Regisztrált: 2008.03.06, Hozzászólások: 4.987
      Lehet most butaságot mondok, de én ellene flop chb és turn/river call-on lettem volna. Mégpedig azért, mert ez az overlimp kb kis PP-t, SC-t takar, de mivel 15/11 nem túl sok SC lesz nála, hanem rengeteg kis PP (néha talán Axs is), ebből indulnék ki. Rengeteget ch/R-el és nem szeretnék cB/Foldolni. Úgy érzem ebben a szituban, mivel szinte Face up a range-e, beleférhet 2utca Call is, ugyanis elég agro hozzá. + kideríthetem, mivel limpelget és mehet a note.
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Eredeti hozzászólás: wolv3rine
      Lehet most butaságot mondok, de én ellene flop chb és turn/river call-on lettem volna. Mégpedig azért, mert ez az overlimp kb kis PP-t, SC-t takar, de mivel 15/11 nem túl sok SC lesz nála, hanem rengeteg kis PP (néha talán Axs is), ebből indulnék ki. Rengeteget ch/R-el és nem szeretnék cB/Foldolni. Úgy érzem ebben a szituban, mivel szinte Face up a range-e, beleférhet 2utca Call is, ugyanis elég agro hozzá. + kideríthetem, mivel limpelget és mehet a note.
      Szia!

Nem írtál butaságot, ellene pontosan ezt kellett volna játszani.
      Flopon nyilván nem fog megadni rosszabb kézzel, tehát érték nincs a betben és arra sincs esély, hogy jobb lapot dobjon, tehát blöffből sem cbetelhetünk.
      Ellenben atom agresszív az arc, szóval csak azt érjük el a cbettel, hogy blöffbe fordítjuk a kezünket, miközben ő fog kiblöffölni gyakran a rosszabb kezével.

üdv, pborisz